Astra F Kullanıcıları Buraya

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Salim kardeş
Önce farın arkasındaki kapakları ve ampülleri sök.büyükçe bezin bir kısmını içine kalan kısmını dışarıda tut.uzun tornavida yardımıyla bezin farın içinde dolaştır ama farın aynasını çizmemeye dikkat.sen benim tavsiye ettiğim orsam cool bleu 4000 kelvinden al tak.ben ampül almadan önce denemek için sadece ampülün tekini cool blue değiştirmiştik diğeri normal sarıydı farları yakınca arda aydınlatma farkı bariz belliydi hemen eşini alıp değiştirmiştik

Her ikiside osramın ürünü zaten. siz yağmurda denedinizmi nasıl görüş sağlıyor? birde ışık ne renk?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaslar beyaz ampuller yağmurda 0 ben söyliyim sarıdada verim istiyosanız osramın cool blue mıdır nedir onu takın bitti gitti

VuRGuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bende 2007 Temmuzdan beri Astra 98 f kasa sahibiyim araç gerçekten cok güzel fakat bu aralar aracı satıp model yükseltmek istiyorum. Yine Opelin daha yeni kasalarından birini almayı düşünüyorum. acaba bizim araçların piyasası vede sattıktan sonra bana önerebileceğiniz modeller vamı, teşekkür edeyorum.
Aracım 1998 Astra 1,6 16v GLS

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bende 2007 Temmuzdan beri Astra 98 f kasa sahibiyim araç gerçekten cok güzel fakat bu aralar aracı satıp model yükseltmek istiyorum. Yine Opelin daha yeni kasalarından birini almayı düşünüyorum. acaba bizim araçların piyasası vede sattıktan sonra bana önerebileceğiniz modeller vamı, teşekkür edeyorum.
Aracım 1998 Astra 1,6 16v GLS

Merhaba ,
gönül alfa 159 der :) ancak daha üst model opel istiyorsanız önce bütçeyi ve araçtan isteklerinizi belirtin ona göre yardımcı olalım
aracınızın piyasasına gelirsek temizlik durumuna ve kmye göre 12.5- 13.5bin tl civarı

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Wyarin buyuk gun bakalim nasi olcakk:d

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok araştırdım, geceleri ve yağmurlu havalardada en iyi performansı osram night breaker veriyormuş. onlardan alıp taktırıca. farkı anlatırım sizede.

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internete maksat muhabbet olsun diye 14,000 liradan satılık diye yazdım. aynı şehirde olduğumuz biri arayıp arabayı görmeye geldi adam öyle bi inceledi ki hayretler içinde baktım adama :D 13,200tl peşin hemen vereyim dedi p.tesi sabahtan işleri hallederiz olay biter dedi ama ben vermedim :) çünkü ben arabayı satmak için değil binmek için aldım. bugün triger seti, debriyaj seti, lastikleri değiştiricem cilloğp gibi olucak :D

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan arabama 13.200tl verseler hemen satarım.1-2 sene parayı değerlendirir sonra yüksek modelli araç alarım.nasıl olsa peder kendi arabasına pek binmiyor bende alıncaya kadar onunla idare ederim