Astra F Kullanıcıları Buraya

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun İhsan bey..banada az önce bi insignia tam köprü girişinde arkadan çarpıyodu. Hayvan herif makaslarla geliyo aynadan gördüm,eğlenceden geliyoduk, kız arkadaşıma dedimki bak çarpabilir korkma dedim ben sağa sola çekmeye çalıştım arabayı buda arkada maymunluklar yapıyo neyse çarpmadı bide utanmadan önüme geçip fren yapıp kolunu çıkartıp sağa çek falan diyo. yanımda bayan var bu bir,sen hayvan gibi geliyosun bide artistlik yapıyosun bu iki, çarpsan gerizekalı senin araban benim tamponumun altına yerleşir o zaman ağlarsın buda üç..hayvanoğlu hayvan...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun İhsan bey..banada az önce bi insignia tam köprü girişinde arkadan çarpıyodu. Hayvan herif makaslarla geliyo aynadan gördüm,eğlenceden geliyoduk, kız arkadaşıma dedimki bak çarpabilir korkma dedim ben sağa sola çekmeye çalıştım arabayı buda arkada maymunluklar yapıyo neyse çarpmadı bide utanmadan önüme geçip fren yapıp kolunu çıkartıp sağa çek falan diyo. yanımda bayan var bu bir,sen hayvan gibi geliyosun bide artistlik yapıyosun bu iki, çarpsan gerizekalı senin araban benim tamponumun altına yerleşir o zaman ağlarsın buda üç..hayvanoğlu hayvan...
taksaydın arkadan :) haketmiş :)

bugün fiorino'nun birini frene basmama rağmen aracın kayması yüzünden arkadan 40 50km gibi bi hızla öptüm. fiorinoda hiç bişey çizik bile yok. benim tampon biraz göçtü radyatör fanı sıkışık çalışmıyor :S offf offfff

Geçmiş olsun...

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

camı az aralayıp levye, bijon anahtarı vs göstermek lazım :D

VuRGuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün arabamı sattım. (12.000 TL.) Bayada uzuldum şimdide satmasamıydım acaba diye pişmanlık duymaya başladım..
Gitti güzelim F kasa