Astra F Kullanıcıları Buraya

burak6606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
led uygulaması yaptım.fikileriniz.:confused:

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0170.jpg
    Fotoğraf0170.jpg
    95.2 KB · Görüntüleme: 26

burak6606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bide ben sizden bi fikir almak istiyorum.acababorbet jant alurmu.arka öamrluğa değermi acaba??

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün aliminyumdan kestiğim kör conta il egr yi iptal ettim; aracın gaz yemesi değişti; kullandıkça izlenimlerimi yazarım....

EGR iptalinden sonra gaz tepkisi değişiyor ancak araba inanılmaz fazla yakmaya başladı. Acaba sizde de öyle mi olacak yakıt konusundaki gözlemlerinizi merak ediyorum. Ben bir iki gün içinde egr yi tekrar aktif etmeyi düşünüyorum çünkü.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
led uygulaması yaptım.fikileriniz.:confused:
yerleri pek olmamış gibi

şerit led kullanırken ışığı dağıtmak için önüne yarı şeffaf bi kapak gibi bişey lazım nokta nokta görününce tuhaf duruyor.

ben iç lamba ve torpido aydınlatmasını ledledim, güzel oldu.
vitesin ordaki özellikle tuhaf durmuş.

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam yağmurda arabanın ön altını vurdum.allahtan motor ve şanzumanda birşey yok.sol salıncak tablasının bağlandığı beşik yamulmuş bayağı.araba hafif sağa çekiyor.beşiğin yenisinin fiyatı 1.440tl çok pahalı geldi.çıkmasını bulduk 500tl yarın sabah takılacak.allah kimseye kaza bela vermesin bundada vardır bir hayır

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun yenisi baya pahalıymış 1440 :eek:

Bnmde bugün debriyaj teli koptu okula giderken vites küçültüyordum çat dedi debriyaj içeri çöktü 3. viteste kaldım :) uygun biyere park ettm hemen sora çağırdık yüklediler arabayı sanayide hallettik toplam 110 tl tuttu 50 kurtarıcı 30 tel 30 işçilik , sanayideki sohbet paha biçilmez :D