Astra F Kullanıcıları Buraya

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim. Tanıdığımız doktor olmasaydı oyalayıp duracaklardı. Aramış sağlam bir fırça atmış 2 dk içinde anjiyoya aldılar. Haberler bize öyle bir alıştırmışki 112 hep geç gelir gibi inandırmışlar. 112 yi aradık ama ben onlar gelmez biz götürelim diye kendimi parçaladım. Sonra hemen köşede acıbadem hastahanesi var orayı aradım ambulans yollasınlar diye. Bana 40 dk sonra gelir dediler çok sağlam bir küfür edecekken camda ambulansın ışıklarını gördüm. Allah razı olsun 10 dk içinde geldiler. Ayrıca 112 nin mercedes sprinter ları gerçekten inanılmaz araçlar. 180-190 gibi hızlarla gittik hastahaneye. Ben arabayla takip ettim ama o hızlar bile insana yetersiz geliyor.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese iyi geceler. Bordo kızıma yol bilgisyarı takmak için gerekli çalışmalara başladım. Tabi ki bunu ben gerçekleştirmeyceğim. Ustam sağolsun gerekli çalışmalara başladı. Gelişmleri siz değerli dostlarla paylaşacağım.

hız sabitleyicinin resimlerini merakla bekliyoruz ve tabii olursa yol bilgisayarının da...

koltuk kırılmış olabilir mi
kaynağı kopmuştur belki

aynısı benimde başıma gelmişti ,koltuğun sırt iseletinden ses geliyordu ,söktürdüm içinden demir kopuk çıktı, kaynak yaptırdım...

Gözüm bir anda araba filan görmez oldu. Babam Pazartesi sabaha karşı kalp krizi geçirdi şimdi Allaha şükür durumu gayet iyi ama Allah kimseye o korkuyu yaşatmasın. Allah 112 den razı olsun. Ambulans 10 dakika da geldi hemen müdahaleyi yaptılar ambulansa bindirdikten sonra 2 dakika sonra hastahanedeydik. Yalnız dünyanın en büyük kalp hastahanesi olarak geçen siyami ersek e acil de almayacaklardı babamı. Tanıdığımız klinik şefi vardı onun aracılığıyla hemen anjiyoya aldılar. Şimdi yoğun bakımda ama kendinde baya iyiymiş. Yarın yoğun bakımdan çıkacak bir aksilik olmazsa.

çok geçmiş olsun, allah şifa versin....

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözüm bir anda araba filan görmez oldu. Babam Pazartesi sabaha karşı kalp krizi geçirdi şimdi Allaha şükür durumu gayet iyi ama Allah kimseye o korkuyu yaşatmasın. Allah 112 den razı olsun. Ambulans 10 dakika da geldi hemen müdahaleyi yaptılar ambulansa bindirdikten sonra 2 dakika sonra hastahanedeydik. Yalnız dünyanın en büyük kalp hastahanesi olarak geçen siyami ersek e acil de almayacaklardı babamı. Tanıdığımız klinik şefi vardı onun aracılığıyla hemen anjiyoya aldılar. Şimdi yoğun bakımda ama kendinde baya iyiymiş. Yarın yoğun bakımdan çıkacak bir aksilik olmazsa.

çok geçmiş olsun

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun Alican . Allah acil şifalar versin
herşeyden önemlisi sağlık

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alican bey allah acil şifalar versin inşallah birdaha tekrarlanmaz sizin adınıza üzüldüm

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican geçmiş olsun kardeşim umarım kısa sürede eski sağlığına kavuşur babam rahatsızlığında astra h le bende ambulansın peşinde o kadar hızla olmasada baya bi yardırmıştım tarifsiz duygular gözün birşeyi görmüyor.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese çok teşekkür ederim. Babamı akşamüstü 6 gibi odaya çıkardılar. Tek kişilik bir oda ayarladık, doktorlar iyi olduğu için yanına refakatçi istemediler. Zaten evde nasılsa hastahanede de o şekilde şu an. İlk gördüğümde ne yaptın sen ya dedim. Bir de bunu deneyelim dedim diyor gülerek :D . Aynı zamanda kanser hastası olduğu için artık olduğu ameliyatlar vs. dalga konusu olmaya başladı 10 senedir öyle alıştıkki hastahanelere filan. 4 kişilik aile hastane odalarında ne muhabbetler çevirdik anlatamam. Babamın oldum olası morali çok yüksek zaten. Bu kalp krizinede aldığı kemoterapiler sebep oldu sanıyoruz. Zaten 12 seanslık bir tedavinin tam ortasındaydı 6 seans bitti değerler çok iyiydi tahliller yapılacaktı bu hafta. Neyse şimdi iyi Allaha çok şükür. Benimde yarın finallerim başlıyor ne yapacağım bilmiyorum üç beş ders notuna baktım ama kısmet artık bu dönem de böyle olsun.
Ayrıca hastahaneye giderken bilenler vardır belki siyami ersek'e girmeden hemen 2 metre önce bir trafik ışığı var o heyecanla gözüm ışık filan görmemişti tabi ama sonradan fark ettim eds varmış yedik cezamızı sanırım. Gerçi kameranın ilk çektiği fotoğrafta ışıktaysam önümde ambulansla ikincisinde hastanenin içindeyimdir ama gelirse de öderiz.