Astra F Kullanıcıları Buraya

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya şu oto perdeleri varya bod perde mi diyorlar ne cam filmi gibi gözüken
astra f için yok mu bunlardan ?

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bulamadım, lpg muayenesinden sonra ruhsat filan değişsin 1 numara film düşünüyorum. İstanbul trafiğinde büyük rahatlık. Eşkiya kaynıyor etraf

1 numara film bende düşünüyorum aslında ama şans yoktur bizde bütün polisler çevirir . Aslında passatta var henüz bi sorun olmadı ama astra da angel far , krom jant bide genç sürücü görünce polisler acımaz gibi geliyor zaten egzoz da var :) şu perdeler iyi ama bizim kasaya yapmamışlar

Son düzenleme:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal siyah standart büyük marketlerde satılan perdeden vardı bende kenarlar boş kalıyordu ama bir müddet durdu sonra çıkarttım arka camın altına üstüne sıkıştırıyordum camlar kullanılmıyordu tabi şimdi onu bi poloya deneyim bakıyım :D

burak6606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün arabamı satacaktım kaportacı ya götürdüler..araba önden kazalı çıkmış :(şasenin ön tarafı düzlenmiş..:( motorun ömrüde %70 miş..:confused:

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önden kazalı olunca ne oluyormuşki insan kullanıyor bunu robot değil 13-14 yaşında araba hala çoğu arabayı eziyor yolda takla atmadığı sürece sorun yok motorda iyiymiş daha iyisini istiyolarsa opel bayii fazla uzakta değil 0 km yeni astra alsınlar iişleri görülsün :D

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar unomu satıp 1995 model astra sedan aldım ama bir kaç sorunum var debriyaj durumu iyi değil fan sadece 4. kademede çalışıyo sellektör yakmıyo dörtlü çakarlar çalışmıyo bu araba sorun çıkarırmı bana yol tutuşu çok iyi geldi bana birde piyasada tutulan bir araçmıdır

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün 120 km sonunda lpgyi fullettim 13 litre aldı, 10,8 litre yakıyor sanırım normal bir de daha lpg nin rodajı sayılır biraz zaman geçsin düzelir sanırım :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün arabamı satacaktım kaportacı ya götürdüler..araba önden kazalı çıkmış :(şasenin ön tarafı düzlenmiş..:( motorun ömrüde %70 miş..:confused:
şasede müdahale çıkması kötü olmuş da motor ömrünü öyle hassas kim ölçebilmiş ona takıldım.
talip olanlar aracı gömmeye çalışıyo olmasın?

arkadaşlar unomu satıp 1995 model astra sedan aldım ama bir kaç sorunum var debriyaj durumu iyi değil fan sadece 4. kademede çalışıyo sellektör yakmıyo dörtlü çakarlar çalışmıyo bu araba sorun çıkarırmı bana yol tutuşu çok iyi geldi bana birde piyasada tutulan bir araçmıdır
bu saydıkların çok ciddi sayılmaz, onları hallet motor falan temizse çok dert çıkarmaz.