Astra F Kullanıcıları Buraya

Selamlar ben ankarada ikamet ediyorum geçen maillerimde bi konudan bahsetmiştim ön kapılarımda bi gıcırtı var tümseklerden geçerken falan bikaç ustaya gittim ama bi çare olamadılar. Ankaradan olan arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilirler mi iyi bir kaportaı yada bu işlerden anlayabilcek birini tavsiye edebilirmisiniz. Bide 2 yıldır bindiğim bu arabaya bende tüp taktırıcam artık hangi markayı tavsiye edersiniz.

Selamlar ben ankarada ikamet ediyorum geçen maillerimde bi konudan bahsetmiştim ön kapılarımda bi gıcırtı var tümseklerden geçerken falan bikaç ustaya gittim ama bi çare olamadılar. Ankaradan olan arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilirler mi iyi bir kaportaı yada bu işlerden anlayabilcek birini tavsiye edebilirmisiniz. Bide 2 yıldır bindiğim bu arabaya bende tüp taktırıcam artık hangi markayı tavsiye edersiniz.

benim arabada da sol kapıda gıcırtı oluyor cok az çamı aşağı indiriyorum kesiliyor .. eğer tıkırtı varsa pimleri ve lastiklerde sorunda vardır..

herzaman soyluyorum nekadar yok deselerde iste burdada yazıyor c20let astra bi 91 yada 92 modelinde cıktı ama avrupada deel :D c20let te deel 20let :D20LET (Exclusive South African Edition)1998 cc150 kW280 N·m (207 ft·lbf)MPi TurbochargedSOHC8.8:1

Ayrıca o ABS guzelde 20 ile 40 ile giderken trafikte son anda gorurde panikle abanır devreye sokarsanız duramassınız zıplaya zıplaya 30 ile ondekine cakarsınız buda sit ten yanı :D:D:D

Son düzenleme:
Selamlar..

Benim farların içi karardı. Gece de aydınlatması zayıfladı çok. Acaba ön farları söküp içini temizleme imkanı oluyor mu yoksa komple farları mı değiştirmek lazım?

Selamlar..

Benim farların içi karardı. Gece de aydınlatması zayıfladı çok. Acaba ön farları söküp içini temizleme imkanı oluyor mu yoksa komple farları mı değiştirmek lazım?
bilgim yok o konuda ama umarım oluyodur yoksa farlar sana pahalıya patlar

Selamlar..

farı söküp ampullerin girdiği boşluktan güzelce yıkayabilirsin
ama iyi kurulanması lazım,delik ufak biraz zor olabilir ama olur

Geri