Astra F Kullanıcıları Buraya

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu bu gerçek tarih okuyunca nedemek istediğimi ve ne kadar asil bi kan taşıdığımızı anlıyacaksın.. sakın yanlış anlama sana yaptığın yanlış falan demiyorum tepkinde haklısın ama bayrağını taşıyacak kadar olmamalı biz TÜRK ler sadist değil vicdanlı insanlarız başkaların acılarını garip bi şekilde paylaşırız ama o bayrak içinde ölür ve öldürürüz...

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öten benzin pompasını yenisiyle değiştirttim bugün.Adam hiç ikilemeden değiştirdi.sanırım bana taktığı parça çıkmaydı.neyse buna şükür diyelim.şu an hiç ses yok şeytan kulağına..memnunum

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker geçmiş olsun ah bide ben şu direksiyon kutusunu tamir ettirsem de şu yağ kaçağından kurtulsam acayip sinir olmaktayım...

BÖCEK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.Ben Sakarya'dan Osman Toprak. 95 model Astra f Gl arabam var. Arkadaşımdan böyle bir garajın varlığını duydum ve üye olmaya karar verdim.Umarım keyifli zamanlar ve paylaşımlar yaşarız..Şimdiden teşekkürler.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.Ben Sakarya'dan Osman Toprak. 95 model Astra f Gl arabam var. Arkadaşımdan böyle bir garajın varlığını duydum ve üye olmaya karar verdim.Umarım keyifli zamanlar ve paylaşımlar yaşarız..Şimdiden teşekkürler.

hoşgeldin
f kasa fanatizmi hat safhada burda

yildirim41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car 300 teybim arıza yaptı başka bir teyp taktım fakat dijital ekrandaki tarih gözükmüyor.Sitede bunun elektirikçiler tarafından yapıldığı yazılmış konu hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını rica ediyorum.

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz garajımıza Osman bey.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aramıza hoşgeldiniz osman bey:)