ASTRA F vs COROLLA AE101

ASTRA F mi COROLLA AE101 mi ?

• ASTRA

Oy: 26 41.9%
  • COROLLA

Oy: 36 58.1%

• Kullanılan toplam oy
    62
Top speed leri neden düşük yazarlar anlamam :D :D :D

Fabrika verilerine göre corolla alır gibi geliyor. Ama 1 saniye için astramı değişmem :D zaten benzin fiyatlarıda malum redline görmeyeli oldu baya . 13 yaşında C sınıfı iki aile arabasını 0-100 olarak değilde güvenlik konfor sağlamlık açısından karşılaştırmak daha mantıklı gibi

4A motorlar efsanedir, Tabi ben biraz taraflıyım iş eski kasa Corollaya gelince:o
Top Gear bir ara Golf GTI ile kapıştırmıştı :D
http://www.youtube.com/watch?v=vrU9xI8d8DI

corolla astranın içinden geçer :D

içinden geçme olayı biraz mübalağa olmuş ama corolla alır.

Bu iki araç ta tutulan araçlar.Özellikle corollanın bu kasası çok tutuldu,yalnız astra her yönüyle üstünden atlar corollanın sanırım çoğu konfor eksik corollanın bu modelinde.

Toyotanın bu kasası tabiri caizse ö.üz gibi gidiyor,toyota alır,şimdi gene yazar biri denedin mi?nerden biliyosun ? falan filen diye.. denemedim kardeşim ...

Zaten veriler ortada 2 araç 0 iken kimin geçip kimin geçemeyeceği belli lakin araçların 10 yaşını doldurmuş belli bir yorgunluğa ve olgunluğa ulaşmış araçlar olduğunu göz önünde bulundurursak :) hangisi araba muamelesi gördüyse kazanır diyorum bende :D :D :D

ben bu karşılaştırma konularına anlam veremiyorum.. hele ki şu 0-100 kim alırlar??? var işte rakamlar daha neyi soruyorsunuz ki....