ASTRA F vs COROLLA AE101

ASTRA F mi COROLLA AE101 mi ?

• ASTRA

Oy: 26 41.9%
  • COROLLA

Oy: 36 58.1%

• Kullanılan toplam oy
    62
veriler ortada ancak astra f le aynı motora sahip ancak yaklaşık 100kg daha ağır olan astra g için 0-100 km fabrika verisi 11.5 sn iken testlerde 11.1 sn çıkmakta ve bazı yabancı sitelerde astra f test verisi 0-100km hızlanması 10.2 sn olarak verilmekte
ben fabrika verileri ortada bu veya şu alır demek istemediğimden açtım bu anketi çünkü testlerde fabrika verilerinin her zaman doğruyu yansıtmadığı görülüyor
kullanıcı yorumları veya elinde o yıllara ait bir magazin dergisi tarafından (tarafsız )yapılmış bir test olan varsa lütfen bizlerle paylaşsın
ayrıca sadece 0-100km hızlanma değil son hıza kadarki durumlarda sorulmuştur

Son düzenleme:
şu anda astra f 1995 ov 1,6 8 v aracım. 0-100 benzinde 11.2 sn. lpg de 12,9 sn. kendim test ettim. düz yolda haziran akşamında. Toyota Corolla ya o kadar bindim ama hiç denememiştim.

veriler ortada ancak astra f le aynı motora sahip ancak yaklaşık 100kg daha ağır olan astra g için 0-100 km fabrika verisi 11.5 sn iken testlerde 11.1 sn çıkmakta ve bazı yabancı sitelerde astra f test verisi 0-100km hızlanması 10.2 sn olarak verilmekte
ben fabrika verileri ortada bu veya şu alır demek istemediğimden açtım bu anketi çünkü testlerde fabrika verilerinin her zaman doğruyu yansıtmadığı görülüyor
kullanıcı yorumları veya elinde o yıllara ait bir magazin dergisi tarafından (tarafsız )yapılmış bir test olan varsa lütfen bizlerle paylaşsın
ayrıca sadece 0-100km hızlanma değil son hıza kadarki durumlarda sorulmuştur

Önder dediğin gibi bir kaç yabancı sitede tercüme edebildiğim kadarıyla 10 sn. civarlarında çıkabiliyor diyorlardı ;)

bulaşmayın efsane corollalara üzülürsünüz diye tavsiye etmişlerdi bana abilerim
:):) :)güzel tavsiye
goruntu488ul1.jpg

Son düzenleme: