Astra G 2008 Gümüş Kapı Kolları ve Marşpiyel Boyama..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tanıdık bi boyacım var daha dogrusu kaportacım var istersen git ona.sen istanbulun neresindesin

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet, gerçekten de kapı kolları boyanınca hoş olmuş fakat kapı kollarının sökme takma olayı çok zahmetli olmaz mı?

Bu arada arabanla kazasız belasız sürüşler, nazar değmesin :)

teşekkür ederim.sonuçda kaportacınız sökecek.kapı kolları kapı içleri açıldıkdan sonra sökülebiliyor.yan çıtalar zaten sürgülü...komple sökülme işlemleri 2 saat civarında sökmüştük...tabi üzerinde de boyanabilir ama çok iyi işçilik yapılması lazım.kapı kollarının diplerinde boya kalıntısı kaldımı güzel durmuyor.ben kapı kollarını-yan marşpiyerleri-panjuru-aynaları-tanpon eklerini hepsini söktürüp boyattım....kaportacıya 80 tl boyacımada 100 tl vermiştim 2 yıl önce...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
180 lira aslında cok büyük bi mevla degil.180 liraya arabanın görüntüsü tamamen degişiyor :D

burakatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kalendersigorta.net
Senin yerinde olsam hiç düşünmem boyatırım benim arabam siyah olduğu hald gövde rengine boyattım çokta güsel oldu pişman olmıycana eminim ama iyi bi ustaya gitmen gerekiyo ben opel odakta boyattım baya masraflı oldu bana

Ciscoturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin yerinde olsam hiç düşünmem boyatırım benim arabam siyah olduğu hald gövde rengine boyattım çokta güsel oldu pişman olmıycana eminim ama iyi bi ustaya gitmen gerekiyo ben opel odakta boyattım baya masraflı oldu bana

Servise sordum ve çıkardıkları fiyat 1200 civarı filandı, piyasaya göre biraz yüksek gibi :)

Ciscoturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tanıdık bi boyacım var daha dogrusu kaportacım var istersen git ona.sen istanbulun neresindesin

Sana yakınım hocam Sefaköy :)

Ustan iyi ve önetiyorsan çok iyi olur vallahi :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede baya bi fazla demişler.serviste yaptırmak istersen opel ataköyde yardımcı olmasansım var.servis danısmanı kuzenim olur.opel erdemirlerde ise baya tanıdıklarım var aram iyidir.onlarlada konusabiliriz.

Ciscoturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya zaten bakıma götürecektim ATAKÖY ' e götürürüm orada da yaptırmış olurum, fiyat alabilir misin?