Astra G 2008 Gümüş Kapı Kolları ve Marşpiyel Boyama..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya zaten bakıma götürecektim ATAKÖY ' e götürürüm orada da yaptırmış olurum, fiyat alabilir misin?

kardeşim o zaman bana tam olarak neleri yapıcagını söle bende ona göre fiyat alayım.bide bakıma ne zaman götürceksin olmadı bakıma gidecegin zaman bende gelirim.yüzyüze konusuruz hemde tanısmıs oluruz uyarsa sana

Ciscoturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla memnun olurum bu arada ilgi ve alakana teşekkürler, PM attım sana :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne demek kardeşimhepimiz birbirimize yardımcı olalım diye bu foruma giriyoruz :)

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende bu boya olayına girdim.çok düşündüm ve hafif modifiyenin ilk aşaması bu olmalı.zaten yeni çıkan araçlar kendinden boyalı.yaptırdıklarım.kapı kolları,marşpiyeller ve çıtalar. 100 tl cıvarı bi ücret tuttu.bi iki ufak çizik rütüşu dahil.tanıdık bahanesi ile tabiki.bıraktım bugün arabayı.cumartesi göreceğiz.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 100 lira fiyat cok iyimiş.konuyu acan arkadas için gecenlerde opel ataköyden fiyat aldıkta net bi fiyat vermediler ama ortalama tahmini 1000 lira civarı cıkar dediler.bence bu servislerin yüksek fiyat cekmesi cok yanlış bi politika

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
...

100 tl cıvarı bi ücret tuttu.

Fiyatı bence çok iyi. Geçen baharda sadece Çıta ve Kapı kollarını 100'e yaptırmıştım. Jant aldığımda gövde renginde eklerini de almayı düşünüyorum ön arka ve yanlara.Ama sıra buraya gelene kadar ön ve yanlara dediğiniz boyama işlemi de yapılır. Güzel de oluyor. Soft modifiye başlığında "HAST A STRA" isimli arkadaşımızın Hatchback Astra-G'sinde ve yine imzasında olduğu gibi...Tertemiz!

Parçaların astarı güzel olunca ne çıtada ne kapı kollarında hiçbir sorun olmuyor yoksa 2 tazzikli su ile akıp giden boyaları da görüyoruz. Kilosu 40TL olan boya ile 140 TL olan boya arasındaki farkı da unutmayalım :) Nerde yapılır üstadlarım daha iyi bilir. Hayırlı olsun şimdiden.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün görmeye gittim,parçalar sokmüşler.kapı kollarını üzerinde boyanacakmış.sökmesi tam bi problem ve masraf çıkacak.bi sorun olmayacak,astar ve boya ile ilgili anlattı usta birşeyler ama ben sen halledersin değip bıraktım.açıkçası fiyat konusunda servisler kesinlikle abartıyor ve insanları kaçırıyorlar sanaiye.yapacak birşey yok.devir ekonomi devri.

burak0403

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de güzel duruyo. tavsiye ederim

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyama olayı bitti.çok değişti görüntü bence.orjinal boya ile aynı.fotoğraflarını koyarım en kısa zamanda.yaptırmak isteyen arkadaşa kesinlikle tavsiye ederim.