ASTRA G (car400)e USB girişi

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galiba kulaklık yok en iyisimi bi müzik kutusu daha alayım ben ona deneyim bunun hali kalmamadı pek lehim falan derken[/QUOTE
dene bakalım, olmazsa teyple beraber müzik kutusunu kargola bana ayarlar gönderirim,,, nevşehirdeyim, MNG ile sözleşmem var zaten uygun gönderir alırsın,,,

özgüç bey araca montalamadınızmı daha bi görseydik araçtaki halini

düzeltme [yukarıda cevap yazılmış görmedim]

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

özgüç bey araca montalamadınızmı daha bi görseydik araçtaki halini]

az kaldı, bide navi düşüncem var, onuda yapınca ikisini birlikte montajlayacağım,, şu an fiyat ve kullanılabilirlik araştırmasındayım, PIRANHA var 5'' 230 tl, tomtom var 159tl, ama pıranha daha fonksıyonlu, kararsız kaldım, önemlisi OPC konsol yok, yedek konsoluda boyatamadık, beceremedi usta direk boyamış, astar falan atmadan, bagajda el çantam değince boyayı direk kaldırdı, konsolu opc ye çevirmek ve naviye uygun hale getirmek sürecek biraz daha,,,

ama dilerseniz masa üstünde çalışırken videosunu yükleyebilirim,,,

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az kaldı, bide navi düşüncem var, onuda yapınca ikisini birlikte montajlayacağım,, şu an fiyat ve kullanılabilirlik araştırmasındayım, PIRANHA var 5'' 230 tl, tomtom var 159tl, ama pıranha daha fonksıyonlu, kararsız kaldım, önemlisi OPC konsol yok, yedek konsoluda boyatamadık, beceremedi usta direk boyamış, astar falan atmadan, bagajda el çantam değince boyayı direk kaldırdı, konsolu opc ye çevirmek ve naviye uygun hale getirmek sürecek biraz daha,,,

ama dilerseniz masa üstünde çalışırken videosunu yükleyebilirim,,,

yüklerseniz sevinirim

D4rkn3ss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgüç Pioneer boşta durmasın gönder bana :) car 400 e yüklene yüklene bi haller geldi bana 6x60w yaptım yine kesmedi meret birazda pioneer kasalım :p

Aman mng kargo olmasın :) rezillik cabası

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgüç Pioneer boşta durmasın gönder bana :) car 400 e yüklene yüklene bi haller geldi bana 6x60w yaptım yine kesmedi meret birazda pioneer kasalım :p

Aman mng kargo olmasın :) rezillik cabası

merhaba, pıoneer takılı şu an arabama, usb nin hep aynı şatrkıdan başlaması sorununu çözemedim, sistem çok güzel çalışıyo, ancak her seferde aynı şarkıdan başlıyo, onu bi çözebilsem pıoneer kolay,,,
hele bi navigasyonu halledebilsem, Almanya dan gelen bi cihaz var MEDION GoPal E3115 ondada türkiye haritası yok ve yükleyemedim,,
bide arkadaşta CDR500 var onada yapacağım aynı sistemi direksiyoın kumandasını kullanabilmek için,

ben burada hediyelik eşya v.b. işler yapıyorum ve MNG ile de anlaşmam var, şimdiye kadar bi sıkıntı yaşamadım 4.5 yıl boyunca,, üstelik müşteri ertesi gün teşekkür ediyo dediğin gibi aldık diye,,,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün VATAN bilgisayarın katalogunda gördüm TELEFUNKEN navigasyon, fiyat 279tl, fikirlerinizi bekliyorum, cihaz 5'', film,Mp3, bluetooth gibi özellikleri var,,,