► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

kdzli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğraşan arkadaşlar için,güvenlik nedeniyle kontağı açtıktan sonra frene 1 kez basmadan c.c. devreye girmiyor.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

kdzli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman yeni bişe daha öğrendim,astra h/zafira b/vectra c/corsa c de bu özellik var,Astra G / Vectra B de yok :)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
o zaman yeni bişe daha öğrendim,astra h/zafira b/vectra c/corsa c de bu özellik var,Astra G / Vectra B de yok :)

Astra H, vectra C de CAN BUS sistemi var. ASTRA G ve Vectra B yapı olarak farklı zaten ama ben bu güvenlik sebebiyle frene basma muhabbetini anlamadım. Hangi güvenlikten bahsediliyor, Hız sabitleme ile fren arasında çokta bi bagıntı yok.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Fren mevzu, astra h da fren lambasi abs/esp kontrol unitesi + rec tarafindan kontrol edilir, bu bilgi ise low can araciligi ile ECM ye aktarilir bunuda rec yapar.Yani fren lambasi kontrolu fren basmadan yapilmadigindan, CC frene basmadan devreye girmez...

16ts012

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracım astra g. Bunu balıkesirde tınaz'a sordugumda 450TL gibi bi rakam verdiler tesisat olmadıgı içinmiş. Kendim yapamam cünkü bidaha toplayamam arabayı:) Bursadan yada balıkesirden yapan arkadaslar varsa yardımcı olablrmsnz

ahmet05

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar x120 soketi dolu olan ve bu işi yapan bir arkadaş varsa dolu uçlardaki kablolar araç içinde nereye gitmiş bir türlü bulamadım.kafayı sıyıracağım,direksiyon altını açtım sigorta paneli arkası baktım yoklar.yarın en son bulamaz isem dolu uçlardaki kablolardan ek alıp kaput açma teli yanından içeri sokacağım.yapan veya bilen varsa yardımmmmm

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinyal kolunun orayada baktınız mı boşta duran soket vs yokmuydu.ya da x120 deki doğru pin e baktınız mı