astra g de atiker sıralı tüp sorunu

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla atiker sıralı taktırcaktım vazgeçtim sağolun varolun arkadaşlar

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bi opel ustası ve iyi bi lpg ciye ihtiyacınız var arkadaslar olmayacak yerlerde uğrasıp neden kendinizi yoruyorsunuz

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
iyi bi opel ustası ve iyi bi lpg ciye ihtiyacınız var arkadaslar olmayacak yerlerde uğrasıp neden kendinizi yoruyorsunuz

hiçbir şikayetiniz oldu mu bugüne kadar acaba?
siz benden sonra taktırmıştınız sanırım.
taktırmadan önce birkaç defa konuşmuştuk...

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu lpg işinde gördümki bi sorun çıktınmı arkası geliyo ve hiç bir usta evet sorun bu demiyo hepsi deneme yanılma metoduyla oluyo lpg forum sitesinde astra sahibi bi arkadaş tam 24 parça değiştirmiş ve hala arac teklemeye ve stop etmeye devam ediyomuş şimdi adam bu arabayı yaksa haklımı haksızmı

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla atiker sıralı taktırcaktım vazgeçtim sağolun varolun arkadaşlar

atikerde sorun yok korkma ama opel lpg de uyumsuzluk yapıyo en iyi japon motorlarına oluyomuş bence arabana güvenmiyosan taktırma yoksa çok zarar edersin

burakatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kalendersigorta.net
selam arkadaşlar 2006 model 1.4 astra g me bende 15 gün önce 10 takstli kampanya yaptı diye sağda solda çok reklam verdi diye sponsor olup durmadan karşıma çıktı diye kanıp atiker taktıranlar arasına girdim ve büyük mücadelem başladı sanırım. ilk 10 gün oleyy yubbi çok iyi çok güsel az yakıo ii gidiyo diye sevinirken sevincim birden arabanın teklemeleriyle arıza ışıklarının yanmasıyla kursağımda kaldı. geri viteste ve rampalarda hiç gitmemeye başladı otobanda 5. viteste rahat rahat çıktığım hafif rampaları en sağ şeritte 1.vitese kadar düşüp kamyonların sellektörlerine maruz kalarak çıkmaya başladım ve egsozdan çok fazla gaz kokusu gelmeye başladı. sabahları çalıştırırken normal gaza geçerken rölanti düşüp 15 e kadar çıkıyo kendiliğinden, yolda giderken titreme yaptı 5.viteste son gaz 80i geçmedi neyse hemen gazcıya gittim ilk aklıma gelen gazdan böle şeyler oldu servise gittim adam bilgisayara soktu ve gazda hiç bişey yok abi senin silindirlerin çalışmıyo dedi e dedim bi bak sen ustasın napmam gerekiyo bi yön göster bana karşısında opelci bi usta vardı onu çağırdı bujilere baktı iki tanesi çalışmıyomuş yeni buji takımı taktı denedi sorun devam bu sefer bobinlerin dedi ben onlara çok bırakmak istemedim nelduğu belirsiz kişlere varsayımlarla konuşan şahıslara dokundurup daha fazla uğraşmak istemedim kendi servisimdeki ustama gittim arabayı ona bıraktım o her yerine bakıcak bakalım sorun ne çıkıcak internette araştırdım ve bu üründen bu arabaya taktıran hemen hemen herkes aynı sorunlarla karşılaşmış bunun bi çözümü yok herhalde ben bu sorunlar devam ederse söktürüp paşa paşa büyük devletimin en pahalı benzinini kullanmaya devam edicem...

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçbir şikayetiniz oldu mu bugüne kadar acaba?
siz benden sonra taktırmıştınız sanırım.
taktırmadan önce birkaç defa konuşmuştuk...

Hiç problem yaşamadım biraz fazla yakıyorum gibime geliyor ama hem otomatik hem kısa mesafe hemde kışın etkisi olması lazım 12-13 lt arası yakıyorum sehir içi

alekoars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel gazı sevmiyor!

bülent06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2001 elegance bir yıl önce taktırdım.Kış gelene kadar sorum yoktu.Kışla birlikte sabahları istop etme sorunu başladı.Benim taktırdığım Atiker bayi Ankaranın distiribütör bayi ,hiç sorunsuz lpg enjektörlerini değiştirdiler.Sorun kalmadı.Lpg cinizle görüşün derim.

bpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kesinlikle bu atikerden kaynaklana sorun benim arcımda da benzeri sorunlar oluştu. ve bakın konya atikere gönderdiğim maili aynen kopyalıyorum buraya:

''2009 yılı mayıs ayında kayseri kyoto servisinde aracıma atiker fast marka sıralı sistem lpg taktırdım ve o gunden bu zaman sorunlar hiç bitmiyor
aracım; opel astra 2000model 1,6 16v otomatik vites
aracımdaki yaşadığım en son sorunlarr..hava sıcaklığı 6-7 derecenin altına düştüğünde, motor sıcak olsun olmasın her kırmızı ışığa geldiğimde ya da yavaşlamak için frene bastığımda aracım stop ediyordu.kyoto servisi arızayla ilgilenmek yerine kulanılan lpgden kaynaklandığını ve bu şikayetle gelenin tek ben olmadığı yapacak bişey olmadığını söylediler. daha sonra sizin teknik servizini aradım durmu söyledim ve kyotonun ilgileneceğini ve yeniden gitmemi istediler. daha sonra kyoto aracın enjektörünü ve memelerini değiştirdi. 1,5mm meme taktıklarını söylediler. aracın çekişinin düşeceğini fakat az yakacağını söylediler. gerçekten de öyle oldu. ve stop etme sorunu tamamen gitmese de azaldı. fakat bu kezde araç arıza lambası yakmaya başladı.opel servisidne makinaya bağlattığımda otomatik sanzuman basıç hatası ( 1,5mm meme takıldığı için gazı yetiştiremiyormuş ve araba devrini alıp vites atamıyormuş) ve egr valfi ( bu da yakıt karışımı hatasıymış) arızası verdi. yani yeri yapalım derken daha tehlikeli sorunlar yarattık ki otomatik şanzuman tamirinin masrafını tahmin edersiniz umarım.ve bu aruzalar için defa kez kyotoya gidip ayar yaptırdım tamam hallettik diyorlar bikaç güün sonra yine arıza başlıyor. ben artık her haftasonumu serviste geçirmekten usandım.
artık bu lpg kitinin aracıma uyum sağlamadığını düşünüyorum. çünkü daha öncede opel astra aracım bardı başka marka sıralı sistem lpge kiti vardı fata hiç böyle sorunlarım olmamıştı. ve ben artık ürünüzü iade etmek istiyorum.
bu durumu kyotoya , işçiliğinz nekaadr sa 100-150 tl kesin kalan paramı bana verin ve lpg kitinizi geri alın dediğimde alamayacaklarını söylediler.

bu ürünü bayiniz üzerindenn iade etmem memkün olmayacakmı. eğer olmayacaksa tüketiciler birliği üzerinden ya da diğer huiki kanallardan mı maduriyetimin giderilmesini aramalıyım.
bu konu da ilginizi ve irtibata geçmenizi rica ederim.
ibrahim büyükpoyraz ''
ve atikerden bir cevap bekliyoruz hala???