Astra G Far Karartma (detaylı anlatım)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokibey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
az önce aldığım bi haberle çıkma 2 adet astra farının bana doğru kargoya çıktığını öğrendim direk far karartma diye arattım forumda :D biraz solukmuş camlar ama zımpara meguiars allah ne verdiyse artık benim farlar çok temiz olduğundan sırf karartmak için açmaya cesaret edememiştim kırılır felan diye bu arada son fotoğraflarda farlar çok iyi görünüyo önce eline sağlık sonra teşekkür ederim yardımı dokunucak bu konunun bana

az önce aldığım bi haberle çıkma 2 adet astra farının bana doğru kargoya çıktığını öğrendim direk far karartma diye arattım forumda :D biraz solukmuş camlar ama zımpara meguiars allah ne verdiyse artık benim farlar çok temiz olduğundan sırf karartmak için açmaya cesaret edememiştim kırılır felan diye bu arada son fotoğraflarda farlar çok iyi görünüyo önce eline sağlık sonra teşekkür ederim yardımı dokunucak bu konunun bana

yardımı olmasına sevindim. kolay gelsin sağ taraftaki(resme göre) far biraz daha zımpara istiyor ama vakit bulamıyorum.

acmısken camlarınıda temızleseydın hocam bıraz kırlı gıbı duruyorda :D

Gökhan seninle arkadaşlığımı geliştirmeye karar verdim..şimdilk opel arkadaşıyız:D

süper gökhan eline emeğine sağlık.

mesela ne gibi geliştirebiliriz :)
arabalarımız aynı,farlarımız da neden aynı olmasın mesela:D
diğer manada arkadaşlık geliştirmeyi kastettiğimi düşünmedin heralde:D
bu arada farlar harika olmuş,sanatkar adam başka oluyor,mal mal bakmak var,işi eline alıp yapmak var..bravo;)

arabalarımız aynı,farlarımız da neden aynı olmasın mesela:D
diğer manada arkadaşlık geliştirmeyi kastettiğimi düşünmedin heralde:D
bu arada farlar harika olmuş,sanatkar adam başka oluyor,mal mal bakmak var,işi eline alıp yapmak var..bravo;)

tabiki düşünmedimde biz zaten forum arkadaşıyız. ondan sordum başka ne tarz bi arkadaşlık diye.

tabiki farlarıda aynı yapmak lazım detaylı anlatımı paylaştımki yapmak isteyen rahat rahat yapsın diye

Geri