Astra g gümüş griye cam tavan görünümü ???

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne düşünüyorsun peki 100 milyona yaptırcan mı?bence 100degmez oraya 100 oraya verene kadar 200 milyon ver maslakta protac ta yaptır on numara yapıyorlar ;)

İLHAN K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki 100liraya yaptırmam, başka bi yer buldum 130tl istiyor ama her türlü garantiyi veriyor, çok para tabi :D başka yer bakıcaz

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
aslında protacta 1 kere yaptırıp 100 lira fazla vermek her sene gidip 100 lira vermekten iyidir hem aynı cam tavan gibi yapılıyorlar resimlerden gördüğüm kadarıyla. Birde maslak uzak diye gidesim gelmiyor birazda :D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ya akıma kapıldık :D volkan abi senin yaptırdgın yer nasıl güzel yapıyormu?bende tavandakini yeniletcem ama protac tamı yaptırsam diyorum 200 lirada cok geliyo ama :)

İLHAN K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 liraya aksarayda yaptırdım, resimleri atarım, gerçekten çok kalite folyo kullanıyorlar, güzel oldu

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 105tl yaptırdım. bak aksaryda güzel yapıyorlarmış. benim sunroof projem olabilir o yüzden fazla folyo ile uğraşmadım. ama benim folyo 3m kast folyo. yani m2 karesi 35dolar civarındadır. pahalı mazemedir. sen paraya kıy protecte yaptır kafan sağlam olsun. kaliteli folyo sökerken sorun çıkarmaz

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
100 liraya aksarayda yaptırdım, resimleri atarım, gerçekten çok kalite folyo kullanıyorlar, güzel oldu

ilhan aksarayda tam olarak nerede yaptırdın birde resim eklersen sevinirim