Astra g maun kaplama

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyati nekadar kardesım

sana linklerini gönderiyorum. Fiyatları görebilirsin. Yalnız kargo maliyeti parca fiyatını geciyor. Kargo ıcın TR yi secersen posta masrafınıda görebilirsin.

Ben alırken ki pound kuru ile bana maliyeti kargo dahil 110 YTL oldu.

http://cgi.ebay.co.uk/IRMSCHER-BADG...14&_trkparms=72:1301|66:2|65:12|39:1|240:1318

yada

http://cgi.ebay.co.uk/VAUXHALL-OPEL...categoryZ10404QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Sen o uyanıklardan daha uyanıksın o zaman yanılıyor muyum?

Son düzenleme:

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen o uyanıklardan daha uyanıksın o zaman yanılıyor muyum?

ingilizcem var. Paypal hesabım var. satın aldım. 350 ytl yerine 110 ytl odedım. FK angel burada 450 ytl iken ingiltereden 100 ytl ye alabiliyorsun. Sürekli açık arttırmaları takip etmek gerek.

Konsol için arkadasa da alabilecegı satıcı konusunda yardımcı oldum.

Konsolun resmini çektim karanlık oldu ama anlaşılır yinede.

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
mesela diyorum halkalı olan 47 pounluk irmsher konsolu sen getirip bana satacak olsan kaça satarsın gittigidiyordan 12 taksitle

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesela diyorum halkalı olan 47 pounluk irmsher konsolu sen getirip bana satacak olsan kaça satarsın gittigidiyordan 12 taksitle

Pardon ama senın ekrandan yazıları okuyunca farklı mı gorunuyor. BEN BURADA TICARET mi yapıyorum. Yoksa bluefear53 'ün bir yardımlaşma ihtiyacına mı karşılık veriyorum.

25 pound civarı konsola 25 pound cıvarı kargo tutar. Gİr bak. Kendin TR yi seç gör. Ben yardım isteyen arkadasa komisyon alırım mı dedim yoksa fiyatını vermeyip kafadan bir rakamla kazıklamaya mı çalıştım. AYIP ya..:mad:

bluefear53 bana "kardesim bu konsoldan bana temın edelırmısın bende almak istiyorum" dedi. Bende linkini verdim. Oradan peşin para alacak.

Galiba senin tavrın farklı. Bir önceki mesajınıda kötüye anlamak ıstemedim. AMa o yönde yazmışsın demek ki. YAZIK.

Gittigidiyorda ucuk fiyata satıs yapan senmisin yoksa diye düşünmeye başladım.:confused:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
düşünmeye başlama bence burda ben sana milleti kazıklıyorsun felan demiyorum ama tanımadığın kişilerin arkasından da uyanık felan gibi konuşmalar yamasan iyi olur. sen ne düşünürsün bilmem ama esas ayıp bence bu. orda fiyatları doğru dürüst incelememişsin bile. onlar irmscher markaydı. ben o konsolları gittigidiyor komisyonu vade farkı şu bu hesaplandıktan sonra tnesine 25 ytl kar koyarak satışa sunmuştum. allahın sopası yok. bak nerden nereye değil mi?

Son düzenleme:

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünmeye başlama bence burda ben sana milleti kazıklıyorsun felan demiyorum ama tanımadığın kişilerin arkasından da uyanık felan gibi konuşmalar yamasan iyi olur. sen ne düşünürsün bilmem ama esas ayıp bence bu. orda fiyatları doğru dürüst incelememişsin bile. onlar irmscher markaydı. ben o konsolları gittigidiyor komisyonu vade farkı şu bu hesaplandıktan sonra tnesine 25 ytl kar koyarak satışa sunmuştum. allahın sopası yok. bak nerden nereye değil mi?

HAA hah haaa. çok iyi ya..

ben hatırlıyorum peşin fiyatını ama sen yine bir hatırlat. İlanı bulayım dedim ama sanırım kaldırmıssın yada ben bulamadım. linkini verebilirsin üyelerimize.

Aynı ürün irmscher 25pound. krom halka fiyatı arttırıyor.yazı çıkartması falan filan... GGde tüm tiplerin satış linki vardı. peşin ve vadelileri vardı..hatırlıyorum. Senin sayende bu konsoldan haberdar oldum. Bu yüzden teşekkürler.

Peşin fiyatın için arada kaç ytl fark vardı???? Senin fiyatından- 110 YTL yi çıkar. Aradaki farka 2-3 tane daha rahat alabilirm diye hesap yaptığımı hatırlıyorum. 3-6-12 taksit te fiyat artıyor ama beni bağlamaz. Sen ticaret yapıyorsun. yap engel olan yok. Lafım yok. fiyatın benim bireysel olarak alma fiyatıma göre KazıK. O yüzden satıcıya uyanık ünvanını verdim. Forumda nasıl alabilecekleri konusunda karşılıksız arkadasa yardımcı olarak işini bozduğum için kusura bakma. Sen ona kızdın bence.:D ŞAKA..

bir paylaşım boş muhabbete dönmessin. Yurt dışından bu tip ürünlere TR satışından daha ucuza sahip olabileceklerini öğrendi üyelerimiz. Ben üye olarak bir bilgi paylaşımı görevimi yaptım. MSJ sayımı gereksiz lafla çoğalmak istemiyorum.

Ayıp konusunu ise okuyan üyelere bırakalım. Daha ötesi yok.

aSTRA TNg-LAF LAFI AÇIYOR olmasın.

hayırlı işler

Son düzenleme: