Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokibey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
resimdeki sarı kabloyuda şaşeye bağlıyolar arkadaşlar.. aslında aynı kabloymuş ikiside..

cengiz abi videoda ki bağlantılar bu şekilde ama sen 3 bağlantıdan bahsetmişsin 4 . bağlantı yokmu anlayamadım çift kilit için iki tane kablo yokmu

röledeli besleme bacaklarından diyotsuz kalan ucu: kahverengiye (şaşe)
röledeli besleme bacaklarından diyotlu olan ucu : siyah mavi'ye

kondansatörün (-) ucu: yine kahverengiye(şaşe)
kandansatörün diyotlu ucu : kırmızı maviye gelecek şekilde yaparsanız devreniz tamamdır

arkadaşlar affınıza sığınarak elektronikten fazla anlamıyorum besleme bacaklarını bilmiyorum ama eklediğim resimde uçları numaralandırdım numaralı uçların nereye bağlanacağını yazarmısınız
13102010029.jpg

cengiz burası neresi. tam çıkartamadım..gaz pedalının solu gibi duruyo...
orda hiç böyle bişey görmedim valla :D:D
bu resim ingiltereden bi astra gnin resmi olduğu için bzim arabalarda bu beyin yolcu tarafında
arkadaşlar affınıza sığınarak elektronikten fazla anlamıyorum besleme bacaklarını bilmiyorum ama eklediğim resimde uçları numaralandırdım numaralı uçların nereye bağlanacağını yazarmısınız
13102010029.jpg
attachment.php

13102010029.jpg

1 VE 2 NOLU BACAKLAR BESLEME BACAKLARI

BUNA GÖRE

röledeli besleme bacaklarından diyotsuz kalan ucu: kahverengiye (şaşe) YANİ SENİN RESMİNE GÖRE 1 NOLU UCU
röledeli besleme bacaklarından diyotlu olan ucu : siyah mavi'ye YANİ 2 NOLU UCU
kondansatörün (-) ucu: yine kahverengiye(şaşe) YANİ 3 NOLU UCU

kandansatörün diyotlu ucu : kırmızı maviye gelecek şekilde yaparsanız devreniz tamamdır YANİ 4 NOLU UCU

1 VE 2 NOLU BACAKLAR BESLEME BACAKLARI

BUNA GÖRE

röledeli besleme bacaklarından diyotsuz kalan ucu: kahverengiye (şaşe) YANİ SENİN RESMİNE GÖRE 1 NOLU UCU
röledeli besleme bacaklarından diyotlu olan ucu : siyah mavi'ye YANİ 2 NOLU UCU
kondansatörün (-) ucu: yine kahverengiye(şaşe) YANİ 3 NOLU UCU
kandansatörün diyotlu ucu : kırmızı maviye gelecek şekilde yaparsanız devreniz tamamdır YANİ 4 NOLU UCU
çok teşekkür ederim istediğim açıklama buydu ilk sayfadaki videoda çift kilitlemeye iki uç bağlanacağından bahsedilmişti demekki yanlış anlamışım

cengiz burası neresi. tam çıkartamadım..gaz pedalının solu gibi duruyo...
orda hiç böyle bişey görmedim valla :D:D
astra g araçlarda sağ ön yolcu koltuğunun olduğu bölümde ayak basma kısmında sağ ayak tarafında kalıyor. vidayı çıkarınca göreceksiniz bağlantı yapılacak beyini....

Geri