Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokibey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu konuyu hep takip ederim belki biri elimde fazla var satıyorum diyecek diye ama bir türlü cıkmadı hadi dedim gidip alayım ama nafile malzeme bulamadım nasıl bulamıyorsun demeyin valla elektronik malzeme satan hemeh hemen her yere baktım yok bir tv tamircisinde buldum adama şunlar şunlar lazım dedim şöyle ayaktan saca kadar iyice bir süzdü sonra yok dedi vermedi galiba beni bombacı felan sandı :kop:
kısaca kendim yapamadım elinde olan veya yapabilirm diyen varsa ücreti neyse ne talep etmişse hiç mesele değil yeterki işim görülsün:)
sen istememişsindir.. yoksa niye yapmayalım. :):)
ben yapayım sana.. elimde kalan malzemelere bi bakayım. bi takım çıkarsa yaparım. çıkmazsa ulusa gitmem lazım. o da işten pek vakit bulamadığım için uzun sürer.....
peki sen kendin takabilecekmisin. yada taktırabilecekmisin??

sen istememişsindir.. yoksa niye yapmayalım. :):)
ben yapayım sana.. elimde kalan malzemelere bi bakayım. bi takım çıkarsa yaparım. çıkmazsa ulusa gitmem lazım. o da işten pek vakit bulamadığım için uzun sürer.....
peki sen kendin takabilecekmisin. yada taktırabilecekmisin??
siteden bir arkadaştan özel mesaj yolu ile istedim ama zamanı olmadığını yapamayacğı söyledi bende bulurum yaparım diye konu içerisinde istemedim ama son oalark bulabileceğimi düşündüğüm bir yer avrdı ordanda bulamayınca konu içerisinde yazdım takma konusuna gelince cengiz abinin tel.numarası var konu içinde teşefon numarası veren bir arkadaşın daha numarası var bir aksesuarcı arkadaşım onunla birlikte takarız cengiz abiyi biraz rahatsız ederiz yada sen telefon numaranı veririsin seni rahatsız ederiz

siteden bir arkadaştan özel mesaj yolu ile istedim ama zamanı olmadığını yapamayacğı söyledi bende bulurum yaparım diye konu içerisinde istemedim ama son oalark bulabileceğimi düşündüğüm bir yer avrdı ordanda bulamayınca konu içerisinde yazdım takma konusuna gelince cengiz abinin tel.numarası var konu içinde teşefon numarası veren bir arkadaşın daha numarası var bir aksesuarcı arkadaşım onunla birlikte takarız cengiz abiyi biraz rahatsız ederiz yada sen telefon numaranı veririsin seni rahatsız ederiz
veririz ne demek. bi devrenin malzemelerine bakayım. konuşuruz gene

arkadaşlar bende ilk başta uzaktan kumanda alrm seti alıp,sonrada bu güzel çalışmayı yapmak istiyorum ama aracım astra f, bu araca olur mu, ve alacağım alarm bu çalşmayı etkiler mi?

hazır. yarın yada pazartesi kargoya veririm.
abi kargon elime ulaştı c.tesi akşama doğru ulaştı karanlık çökmüştü yani pazar günü takacaktım ama olmadı saolsun hava şartları biraz sertleşti kar soğuk felan gitmeye üşendim aracı yarın arkadaşa bırakacam bakacak

bende röle kalmamış. benim yapmam uzun sürer. konya sokağa gitmem lazım. sen o arkadaştan al.. daha hızlı olur işin. benim vaktim olmuyo konya sokağa gitmek için.
bektaş bey ilginiz için teşekür ediyorum yaparız demen bile yapmak gibi oldu benim için teşekürler

arkadaşlar bende ilk başta uzaktan kumanda alrm seti alıp,sonrada bu güzel çalışmayı yapmak istiyorum ama aracım astra f, bu araca olur mu, ve alacağım alarm bu çalşmayı etkiler mi?
tam emin olmamakla birlikte aracta konfort çıkışı mı ne olması gerekiyormuş ve astra flerde yok diye biliyorum konfort cıkışının olup olmadığını öğrenmek için camları acın kapıları anahtarla kapatın kapılar kapandıktan sonra anahtarı kapatma yonunde bir süre tutun eğer camlar kapanırsa var demektir genede konunun uzmanı arkadaşlar cevab verirse daha iyi olur

Son düzenleme:
Geri