Astra G Sahipleri Buraya

günaydın beyler sonunda geldim yine istanbula dün ankaraya geçtim bu sabahta istanbula geldim arabama tüp takıldı ben antepdeyken atiker sıralı sistem 990 tl 10 taksitle kuzen vermişti dün akşamda almış arabayı 20 lira gaz atmış gezmiş biras şimdi 2. ışıkta duruyo gaz bakalım bu şekilde ne kadar yakıcak bu arada sislerin altına olmamış adam orayı delmemiz lazım falan filan demiş el freninin altına takmış.

selam millet..

hoş geldin samet.. hayırlı olsun lpg n, güle güle kullan, bol bol gezersin artık... ;)

günaydın beyler sonunda geldim yine istanbula dün ankaraya geçtim bu sabahta istanbula geldim arabama tüp takıldı ben antepdeyken atiker sıralı sistem 990 tl 10 taksitle kuzen vermişti dün akşamda almış arabayı 20 lira gaz atmış gezmiş biras şimdi 2. ışıkta duruyo gaz bakalım bu şekilde ne kadar yakıcak bu arada sislerin altına olmamış adam orayı delmemiz lazım falan filan demiş el freninin altına takmış.
ılk depoda anlıyamassın 2 depo kullanımında nekadar yaktıgını anca cözersın sıstem yenı hayırlı olsun ;)

Hayırlı olsun Samet abim güle güle kullan inş..
Ümit abey nasılsın yav işten güçten kafayı kaldırmıyorsun heralde yine :D
Burak abi sen nasılsın nasıl gidiyor karar verdim dış görüntüden başlıcam heralde abi :D
Samet abi Bu aralar İstanbul pendik tarafına gelebilirim haberin olsun :D:D:D

bana takas teklıfi geldı orjınall borbet alman malı 16 inc 4 bıjon 1veya 2 aylık jantlar işyerınde abımızın bmv sınde e30 taktı cıkardı şahine taktı şahındede at kelebegı gıbı durdu :D:D
spor koltuk alcagından satıyor benım jantları gostercem ona begenırse takaslıcaz yanlız alıp almamakla kararsızım yakişirmı jantlar cıllı gıbı cızık yok kalıtesıne hasta oldum jantların ustunde 195 40 16 var ben kendı lastıklerımı takıcam 205 50 16 daha 5000 bınde lastıklerım kendı lastıgıyle jant 800 tl ıstıyor takassız
1100tl almiş sıfır benım benım butce bellı 200 veya 300 fazla veremem alsammı almasammı :D

Hayırlı olsun Samet abim güle güle kullan inş..
Ümit abey nasılsın yav işten güçten kafayı kaldırmıyorsun heralde yine :D
Burak abi sen nasılsın nasıl gidiyor karar verdim dış görüntüden başlıcam heralde abi :D
Samet abi Bu aralar İstanbul pendik tarafına gelebilirim haberin olsun :D:D:D
ufaktan baslarsın buyutursun hersey bırden olmaz yavaş yavaş:D:D

SLM arkadaslar elegance'mın kapılarından bıraz fazla ses gelmeye başladı içine bir süre once izalasyon bezi çektık ama yıne ses basladı farklı bır yontem deneyen arkadasımız varmı acaba kapı ıclerı ıcın. Cam krıkosundan olabılır dıyorlar ama 4 u de aynı anda yapabılırmı acaba..

Aynen Burak abi yavas yavas olucak bunlar..
Borbetlere gelince hiç görmedim astrada borbet pek bi bilgim yok ama yakışır gibi geliyor :D
Bendede Elegance var kapılardan ne gibi bi ses geliyor anlamadım ben biraz daha acıklasanız?

Geri