Astra G Sahipleri Buraya

Peki abim Hoşgeldin tekrardan...
Orkun abi beni tatmin etsin yeter benim bütcede düşük zaten istanbul pendikte bi kicker CVR 15 buldum 200 liraya onu düşünüyorum ama bakıcak kimse yok anlıyan eğer biri varsa söylesinde bi baksın ona bobinleri sağlam mı falan diye olursa onu düşünüyorum olmazsada angel alıcam ses sistemini bırakıp düşüncem bu dıştan başlıyım diyorum artık...
Ümit abim nasılsın :D

Burak bütçe ona göre + kendimi tatmin etsin yeter diyosan CVR değilde kicker es idealdir.abi o eskide kaldı falan dersen benim astrada hb ve ben kendi aracımda bunu kullanıyorum yeterli hatta loud seviyesi en düşükte kullanıyorum(yaşlandık mı ne :D) 130-150 ytl civarında kabinli bile bulma şansın var üstelik sıfır.müzik sisteminde 2.ele mecbur kalmadıkça bakma derim ben bence.Aracındaki ana ünite (teyp) sormuştum?
bak bunu yeni gördüm mesajıma sonradan ekliyorum sitemizde bir arkadaş satıyor eğer düşünüyosan çok uygun fiyatı bi bak derim.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=51045

Son düzenleme:
Abi Ana ünite orj benim şimdilik hani bi woofer bi anfi alıcam daha sonra anqel xenon stop logosuz ön panjur falan alıcam hani ya ilk dış görünümden başlıcam yada ses sistemini yapıcam kararsızım şuanda bütcemde 450 500 civarı bişi çok fazlada değil hani fazla olsa ben neler neler alırımda ona dediğin es'leri çok tavsiye ettiler al koy diye bazıları bazılarıda alma sakın dediler eski onlar bide ses alamazsın dediler bende diyorum hani iyi bişi olsun kullanalım uzun uzun hani CVR alırsam ileride ikilerim belki onlarıda ne yapıcağımı bilmiyorum biri L7 diyor biri CVX diyor Biri Cadence kare bass diyo biri For-x kare bass diyo napıcam bilmiyorum :D
Birde bişi sorucam bu arkadaki opel astra 1.6 falan yerleri sökücem sadece opel astra amblemi kalıcak oraları kirlenmiş çıkmıyorda çıkartmadım gerçide onları nasıl temizliye bilirim o opel yazılarını nasıl sökücem bide geri nasıl takıcam yerine bilgilendirirseniz sökücem onları :D
Tabi Samet abi ayıp ediosun 222 buda hayal nereye istiyorsan :D

Son düzenleme:
bRk26

sokmene gerek yok aslında sorun kırse yıkamacılarda sıprey var cok guzel temızlıyor sonaxta falan var zamanla pas gıbı olmustu benımkıle kısın onla 2 dakkada tertemız parladı pastaylada temızleye bılırsın

Abi Ana ünite orj benim şimdilik hani bi woofer bi anfi alıcam daha sonra anqel xenon stop logosuz ön panjur falan alıcam hani ya ilk dış görünümden başlıcam yada ses sistemini yapıcam kararsızım şuanda bütcemde 450 500 civarı bişi çok fazlada değil hani fazla olsa ben neler neler alırımda ona dediğin es'leri çok tavsiye ettiler al koy diye bazıları bazılarıda alma sakın dediler eski onlar bide ses alamazsın dediler bende diyorum hani iyi bişi olsun kullanalım uzun uzun hani CVR alırsam ileride ikilerim belki onlarıda ne yapıcağımı bilmiyorum biri L7 diyor biri CVX diyor Biri Cadence kare bass diyo biri For-x kare bass diyo napıcam bilmiyorum :D
Birde bişi sorucam bu arkadaki opel astra 1.6 falan yerleri sökücem sadece opel astra amblemi kalıcak oraları kirlenmiş çıkmıyorda çıkartmadım gerçide onları nasıl temizliye bilirim o opel yazılarını nasıl sökücem bide geri nasıl takıcam yerine bilgilendirirseniz sökücem onları :D
Tabi Samet abi ayıp ediosun 222 buda hayal nereye istiyorsan :D

Burak es ler eski fakat araban hackback olduğu için bassın bagaj izolesinde takılı kalmayacak arabanın içinde olacak o yüzden es seni rahat rahat doyurur ilerde 2. düşünmene bile gerek kalmaz mid takımla beslersin.

bence sen 150 civarı bi es al, geri kalan parayada sağlam bi amfi al, ilerde durumlar el verince mid takımlarını alıp amfi ile beslersin.o yüzden amfini sağlam tut ki ilerdeki eklemelerde amfi problemi çıkmasın.ben orjinal teypte hiç denemedim amfi+bassı,ama belli bir süre seni rahatlıkla tatmin eder bence.

Son olarak ses olsun mod olsun bu sevdanın sonu yok Burak,şimdi en sağlam teskoyu kurarsın arabana aradan bir süre geçer kulağın alışır daha fazlasını istersin o yüzden üstüne basarak söylüyorum ilerdeki eklemeler muhakak olacaktır bu yüzden sen ANAÜNİTENİ+AMFini olabildiğince sağlam tut ki bassı besleyen amfin ilerde takacağın midleride rahatlıkla beslesin ;)

Bagaj kapağındaki astra 1.6 16 yazılarını ben önceden sökmüştüm zaten,bunlardan kalan izleri gazyağı ile silersen geçer, opel armasına gelince benim apartmanda ki veletlere sormak lazım geçende söküp atmışlar :mad:
opel amblemini çıkarırken kırma olasılığın yüksek güneşten deforme olmuş olabilir ama ben sıfır aldığımda arkasında çift taraflı bant vardı o şekilde kolayca yapıştırdım.

çok uzun olmuş k.bakmayın arkadaşlar :o

Ağzına sağlık abi ben şimdi o zaman Es mi alıyım dersin anfi ne önerebilirsin mesela buna uygun bide es'i ileride satabilicekmiyiz o var tabi hani almışken iyi bişi alsam diye bakıyorum CVR 15 500 Rms rahatlıkla tatmin eder seni dediler hem ileride satabilirsinde hem ciftlersin dediler ne biliyim ondan CVR yattı kafam ama ne olucak bilmiyorum şimdi biride ses sistemini sonraya bırak bi anqel xenon at ona dedi onu düşünüyorum napsam diye :D
Bi sorum olucak bu stopları kırmızı yada siyahla kapladık bunun cezası varmı polis karışır mı bu olaya kaplatıcamda korkuyorum kesin bi cevapta alamadım kimseden kesin bi cevap verebilicek varmı?
Bu 1.6 16 V opel astra yazısını çıkarttık tamam tekrar takarken napıcaz o var şimdi çıkarırım tekrar takmak icap eder nasıl takıcaz..

selam garaj..

burakım nbr? dün gece sen bana sormuşsun nasılsın diye ama ben uykuya dalmıştım o saatte :D

bu arada bence de önce aracın dış görünüşünde değişikler yap, boş ver anfiyi falan.. ama angel yapma bence bu saatten sonra, ledli siyah zeminli farlardan al, fiyatı biraz tuzlu ama değer(600 tl civarı çifti).. boşu boşuna angela para verme..

Ağzına sağlık abi ben şimdi o zaman Es mi alıyım dersin anfi ne önerebilirsin mesela buna uygun bide es'i ileride satabilicekmiyiz o var tabi hani almışken iyi bişi alsam diye bakıyorum CVR 15 500 Rms rahatlıkla tatmin eder seni dediler hem ileride satabilirsinde hem ciftlersin dediler ne biliyim ondan CVR yattı kafam ama ne olucak bilmiyorum şimdi biride ses sistemini sonraya bırak bi anqel xenon at ona dedi onu düşünüyorum napsam diye :D
Bi sorum olucak bu stopları kırmızı yada siyahla kapladık bunun cezası varmı polis karışır mı bu olaya kaplatıcamda korkuyorum kesin bi cevapta alamadım kimseden kesin bi cevap verebilicek varmı?
Bu 1.6 16 V opel astra yazısını çıkarttık tamam tekrar takarken napıcaz o var şimdi çıkarırım tekrar takmak icap eder nasıl takıcaz..

Burak benim uzun süredir böyle daha bir tane polis bu neden böyle diye bile sormadı.

ocb168zi6.jpg

burak ben sana bu sıstemı ucuza kurduturdum bursada olsan ben ısterım ıyı daha ıyı almanı ama gerek yok fazla para yatırmaya aldıgın mal 2 cı el olaraktan 1 gun sonra sat 100 tl asagı dusuyor yazık yanı bır ton para anlıyorum gencsın kanın kaynıyor ama herseyın aşirısı zarar verır bence bak benım arkadaş satıyor tesısatını bunu önerırım paran varsa delı sesı var dınledım :D:D
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=50168

Allaha Şükür iyiyim Ümit abim sen nasılsın :)
Aynen abi kaplatıcam bende kırmızı yada siyah hangisi daha iyi olur araba beyaz..
Evet Burak Abi dış görünüme bakıcam sanırım denk gelirse bi spor yay bi anqel falan alıcam ümit abi benim 600lere gücüm yetmez alırsam bi angel alırım yada siyah tabanlı bi far alırım orj bide xenonu tamam derim ama angeller hoş duruyor bizim arabalarda onlardanda düşünebilirim..

Geri