Astra G Sahipleri Buraya

A.Selam Göksun yeni geliyorsun sanırım önceden görmedim ama Hoşgeldin diyelim yeniden :)
Burak Abi bilmiyoun anfiler çok pahalı gibi geliyor jvs'de iyi değil diyorlar alıcaksın ömürlük CVR CVX yada L7 al diyorlar bende CVR görüşücem bugun bakıcaktı bi arkadaş eğer iyiyse onu alırım anfi olarakta onu beslicek 200 250 300 civarı bi anfi bulmam lazım onuda nerden bulucaz bakalım şimdi diyorum bassı alıp kabinini yapıp eve koysam biraz daha para durumları iyileşince anfisini alıp bağlasam diyorum yada ilk ses sistemine girmeden angel yada stop mu alsam diyorum ne yapıcağımı gerçekten bilmiyorum şuanda..
Ümit abi dediğin gibi biraz saçma oldu buraya o soruyu sormak biraz siyasete giriyor sanırım başkada bişi aklıma gelmedi güncel bi konu hani tartışılıcak direk söyledim onu :D
Samet abi canın sağolsun geldiğinde uzun geldiğinde gel çayımı iç beklerim her zaman herkezide :)
Orkun abi yanlışın yokta anlıyorsan ses sisteminden bana bi yardım etsene yav :D
Birde bişi sorucam benim astraya ne tür bi mod yapsam diye düşünüyorum ilk nerden başlıcam neler yapsam güzel durur fikirlerinizi almak istiyorum...
Bu ruhsata işletme olayı çok mu pahalı bişi uzun bi işmi takipciye versek yapabilirmi bi sormak lazım yaptıklarımı işlettiricem polislerle uğraşamam bundan sonra ben :)
Her zaman baya çok konuşuyorum okumak zor geliyor belkide kusura bakmayın :D

Orkun abi yanlışın yokta anlıyorsan ses sisteminden bana bi yardım etsene yav :D
Birde bişi sorucam benim astraya ne tür bi mod yapsam diye düşünüyorum ilk nerden başlıcam neler yapsam güzel durur fikirlerinizi almak istiyorum...
Bu ruhsata işletme olayı çok mu pahalı bişi uzun bi işmi takipciye versek yapabilirmi bi sormak lazım yaptıklarımı işlettiricem polislerle uğraşamam bundan sonra ben :)
Her zaman baya çok konuşuyorum okumak zor geliyor belkide kusura bakmayın :D

Burak öyle ahım şahım bi anlama değil benimkisi ama bildiğim kadarı ile seve seve yardım ederim ve sitemizde kesin bu işte uzman arkadaşlar vardır hatalarım varsa onlar düzeltsin artık...
aracına sistem düşünüyosan önce "kendimi tatmin etsin yeter" yada "olmuşken tam olsun" diye mi düşünüyorsun bunu bi göz önüne al...

2 düşüncede de aracının hb olması avantajı var, bass seni yeterince doyuracaktır ancak sağlam bi amfi ve bass aldığını düşündüğünde vocal sesler geri planda kalacak ki mid takım lazım olacak.L7 yi kolay kolay her amfi beslemez, beslesede hakkını tam anlamıyla vermez o yüzden önerdiğim jblin serisine bak ama biraz tuzlu bi miktarı var.

ana ünite olarak ne kullanıyosun Burak?

HOsbuLduK arkadaslar ewet burak garaja yenı geldım.....

Peki abim Hoşgeldin tekrardan...
Orkun abi beni tatmin etsin yeter benim bütcede düşük zaten istanbul pendikte bi kicker CVR 15 buldum 200 liraya onu düşünüyorum ama bakıcak kimse yok anlıyan eğer biri varsa söylesinde bi baksın ona bobinleri sağlam mı falan diye olursa onu düşünüyorum olmazsada angel alıcam ses sistemini bırakıp düşüncem bu dıştan başlıyım diyorum artık...
Ümit abim nasılsın :D

iyi geceler beyler daha yeni geldik işi bitirelim dedik bitirdik yarına 2 makina daha var onlarıda bitirelim geri döncez inş. mit abi güzel iş şehir şehir gezmekte bazen sıkıcı oluyo be abi istanbulu özlüyorum hiç durmuyoruz istanbulda şuan o kadar yoğunluk yok ama yoğun yinede pazarteside antalyaya gitcez :) burak inş. artık bidahaki sefere uğrarım yanına 222 ye götürürsün :)

yarın kuzen benim arabayı alcak servise götürcek tüp takılcak araca atiker sıralı sistem takılcak 990 lira 10 ay taksitle ben cuma günü falan gidicem gittiğimde araç çıkmış olacak güzel olacak yani :) bu arada tüp ışığı yanan zımbırtıyı sis düğmelerinin altına koysun dedim daha başka biyer varmı bildiğiniz gizli dursun ortalıkda dursun istemiyorum ben

iyi geceler beyler daha yeni geldik işi bitirelim dedik bitirdik yarına 2 makina daha var onlarıda bitirelim geri döncez inş. mit abi güzel iş şehir şehir gezmekte bazen sıkıcı oluyo be abi istanbulu özlüyorum hiç durmuyoruz istanbulda şuan o kadar yoğunluk yok ama yoğun yinede pazarteside antalyaya gitcez :) burak inş. artık bidahaki sefere uğrarım yanına 222 ye götürürsün :)

yarın kuzen benim arabayı alcak servise götürcek tüp takılcak araca atiker sıralı sistem takılcak 990 lira 10 ay taksitle ben cuma günü falan gidicem gittiğimde araç çıkmış olacak güzel olacak yani :) bu arada tüp ışığı yanan zımbırtıyı sis düğmelerinin altına koysun dedim daha başka biyer varmı bildiğiniz gizli dursun ortalıkda dursun istemiyorum ben

benim ki sis düğmelerinin altındaki çekmece gibi yerde yarı sabit istediğim zaman içine atıp kapatıveriyorum kapağını tamam;)

Geri