Astra G Sahipleri Buraya

Bizim arkadaş taktı onlardan. x-kenanlar aküyü 3 yılda bitiriyormuş ama tasarruflular 419 yıl boyunca kesintisiz çalışabiliyormuş :(

selam garaj..

fotoğrafta okla işaretlediğim tavan çıtasını nerde bulabileceğim ve fiyatı konusunda bilgisi olan var mı acaba??

fotoraf069.jpg

benimde çıtanın birinin tırnakları kırıldı arkadaşım var opel serviste çalışan parçacıya sordurttum 180 tl civarı bişey dedi(sıfır) 160 a alırız dedi ama bana çok geldi çıkmacıya gidip sordum adam 150 dedi :D tamam bakim başka yerlere dedim 100 dedi sonra sen gez gelirsen anlaşırız dedi :D bence çıkmacıdan 80 90 a bulursun araştır derim.

benım arac hb pandızot tutan aracın sag kenar ve sol kenar plastıklerı lazım plastıklerın yuvar tutucu pandızotun ayakları gecıyor ama benımkıler bell verdı artık tutmaz oldu aradım bulamadım ya varmı bılgınız yer cıkmacılarda bıle bulamadım:(

günaydın millet bugün arabayı muayeneye götürcem ama muameleci yapcak 75 lira para alıyo ben randevu alamadım dolu heryer 22 sinde bitiyo bende 22 sinde öğlen memlekete gitcem mcbur kaldık yaptırcaz adamla konuştum adamımız var orda hallediyo bazı şeyleri görmemezlikten geliyo dio bakalım inş. çıkacak.

muayenemi yaptırdım bitti sonunda o strestende kurtuldum hiç bi sorun çıkmamış ALLAHA şükür 2 sene daha kafam rahat :D

benimde çıtanın birinin tırnakları kırıldı arkadaşım var opel serviste çalışan parçacıya sordurttum 180 tl civarı bişey dedi(sıfır) 160 a alırız dedi ama bana çok geldi çıkmacıya gidip sordum adam 150 dedi :D tamam bakim başka yerlere dedim 100 dedi sonra sen gez gelirsen anlaşırız dedi :D bence çıkmacıdan 80 90 a bulursun araştır derim.

Teşekkürler idris.. saolasın... fiyatı konusunda ilk defa fikir sahibi oldum bu meretin..

Geri