Astra G Sahipleri Buraya

Dedim abi ben çok acaip bakıyorlar böyle arabaya bendede ilk aldım herkez böyle bi acaip baktı arka çamurluğu sürttürdüm sora nazar boncuğu yapışırdım arkaya :D

ben benzin almaya giriyodum pompacı direk jantların çok güzelmiş diyodu bakıyodu saol diyodum çıkıyodum benzinlikten bişey oluyodu kesin :D jantda iki yerde çizik var şimdi içim gidiyo valla :S

Süper olmuş abi valla çok güzel olmuş Nazar Değimesin Allah kaza bela göstermesin İnşallah ah bide ben yapabilsem şöyle jant spor yay Allah nasip ederse yapıcaz bakalım ya ama ciddiyim süper olmuş Allah nazardan saklasın çok nazar değiyor abi söylemedi deme :)

Araba filan hikaye kardeşim bunlar zevk işi biliyosun. Herkesin zevki kendine. Allah kaza bela vermesin önemli olan o. Teşekkürler sana bi yay alalım:) Coil over var bizde bi tane para biriktirince haber ver yada Eibach takalım. Eibach'ın bu kadar bariz iyi olduğunu bilmiyordum. Araba o kadar yumuşadı ki anlatamam..

masallah, emegine saglik, guzel ama bence en basta panjur istiyor.
Saolasın kardeşim. Panjur şart bencede. Eğitim şart gibi oldu :)

abi jant gerçekten süper olmuş ama keşke biras daha düşürseydin biras daha oturtsaydın sanki biras yukarda kalmış :) bi angel bi irmcsher panjur bi cam üstü spoiler (hb lere çok güzel oluyo çok yakıştırıyorum ben) bide irmcher veya steinmetz body kit çok sade ve kaslı gösteriyo arabayı bende panjur ve yay aldıktan sonra biras daha biriktirip alcam inş. irmcsher veya steinmetz body kit bu arada MAŞALLAH abi nazar değmesin benm arabaya olmayan aksilik kalmadı hep nazar değiyo haberin olsun dikkat et nazarlık takcam yakında egsoza :D
Biraz daha düşürecektim de usta 4.5 taktık geçen bi astra g ye sürttü dedi. Bende çekindim. 5 cm sipariş verdim. Biraz daha oturur diyor usta bakalım. Cumartesi ayar için gidicem eğer bi ihtimal varsa daha düşürmek için düşürürüm. Cam üstü spoiler nasıl durur bilmiyorum ama abartıya kaçar gibime geldi. Şu anda çok sade hafif agresif ve kaslı gösterecek bi body kitine ihtiyacım var. Nerden bulabilirim? Marka olursa iyi olur. Yoksa ben kendim 3ds max te modelleyip sanayide yaptırıcam. KAyseri'nin bu güzelliği var. Arabaya istediğini istediğin şartlarda yaptırabilirsin.
Bide Irmscher panjur ne kadara patlar acaba?

xaotic hayırlı olsun kardeşim masallah gule gule kullan kazasız belasız
Eyvallah kardeşim en iyileri sizlere olur inşallah.

yanlız arda sankı jantlar arabanın ustunde soluk kaldı arabanın rengı koyu dıyemı yoksa fotodamınmı böyle gözukuyor :)

Fotodan böyle görünüyor. Yakından ve cepheden bir foto çeksem daha etkili olarak görebilirsin aslında. Arka diskler ve balataların üstünü de kendim boyadım. Simli mavi spray boya ile (: Spontane gelişti boyama işi. Jant takılırken "durun ben bunları boyayacağım" dedim. Gittim apart topar güzel bir spray aldım 10 liraya hemen boyadım. Çok hoş durdu. boyamasam bu etkiyi alamazdım..

Panjur peşine düştüm acaip bir şekilde. Irmscher panjur arıyorum ya da tarz birşeyler.
Şu saçma panjura 100 lira vermek istemiyorum ama bu gidişle mecbur kalıcam.
http://images.gittigidiyor.com/1697/FK-JOM-Opel-Astra-G-Plastik-Panjur__16977428_0.jpg
Güzel birşeyler olsa biraz param var alırım büyük ihtimalle.

Fotodan böyle görünüyor. Yakından ve cepheden bir foto çeksem daha etkili olarak görebilirsin aslında. Arka diskler ve balataların üstünü de kendim boyadım. Simli mavi spray boya ile (: Spontane gelişti boyama işi. Jant takılırken "durun ben bunları boyayacağım" dedim. Gittim apart topar güzel bir spray aldım 10 liraya hemen boyadım. Çok hoş durdu. boyamasam bu etkiyi alamazdım..

Panjur peşine düştüm acaip bir şekilde. Irmscher panjur arıyorum ya da tarz birşeyler.
Şu saçma panjura 100 lira vermek istemiyorum ama bu gidişle mecbur kalıcam.
http://images.gittigidiyor.com/1697/FK-JOM-Opel-Astra-G-Plastik-Panjur__16977428_0.jpg
Güzel birşeyler olsa biraz param var alırım büyük ihtimalle.
arda fk ye 100 tl vercegıne ırmsher 250 tl onu alırım daha ıyı bunlar basıt kalıyor alırsan bırkere al ;)
http://www.sahibinden.com/irmscher_...z_panjur-70WQQaXQQ16742898WQQpXQQdisplayitem?

Son düzenleme:
Burak başka tarzı var mı irmscher panjurun. Misal daha sık çizgili filan gibi. Kesinlikle 1 kere alınıyor onda da iyi almak lazım. Çok araştırdım da çok beğendiğim birşey bulamadım.

Accordların mugen panjurları varya. O tarzda. Sık dokunmuş gibi. http://www.calapkulu.com/modifiye/accord_dosyalar/image007.jpg Şuna benzer mesela.
Yolladığını da her an alabilirim. Bi anda veriyorum bu kararları, garip bi adamım bu konuda (:

Son düzenleme:
Geri