Astra G Sahipleri Buraya

bencede irmcsher al gidip fk veya dandik marka alana kadar irmcsher almayı tercih ederim bende alıcam ama ilk önce yay ondan sonra panjur düşünüyorum.

yay konusundada ben gittim sordum buna dedi ne kadar düşük takarsan tak yayı sürtmez diyolar bakıyorum eğiliyorum çamurluğun altında 10 cm boşluk var nasıl sürtcek anlamadım gitti.

body kite gelince irmcsher veya steinmetz çok kalite ve kaslı body kitler yapıyolar bi iki kişide vardı astra g de inceleyip bulabilirsin ;)

selamlar bütün astra G kullanıcıları merak ettiğim bir konuyu sormak istiyorum G kasada KM ile oynanıp oynanmadıgını anlayabılırmıyız teknık servıste bılgısayara baglayınca anlasılırmı saygılar

günaydın millet semih abi öncelikle hoşgeldin garajımıza KM dediğin ne? kilometremi?

hoşbulduk samet kardeş diyelimki 90000 km de bir astra G bulduk ama ben kilometreden şüphelendim ve aracın düzğün servıs kayıtlarıda yok bilğisayara yada makınaya neyse işte baglayınce kilometre ile oynama olup olmadıgını anlayabılırlermı

Semih abi anlayabilirler eğer bu işin ciddi kompedanı iseler. Yalnız şöyle bir olay var. Beyninde ve motorda ufak bir oynama yapılıyor baya masraflı bir oynama. Sanayide duymuştum bir opel hastasından. Km ayarları sıfırlanıyor ve orjinal servisinden tutunda hangi yer olursa olsun anlayamıyor. Bence parçaları kontrol ettir. Yürüyen aksamı filan belli eder kendini. Al opelin herşeyinden anlayan isim yapmış birilerine göster onlar anlar zaten. Onlar anlamazsa da kimse anlamaz :)

arda abininde dediği gibi abi sanayide opel servisleri var bu işin müadavimleri onlar hertürlü anlar bilgisayara bağlamasa bile parçalarından anlar bence bide opeller zaten gidiyo baya bi 300 000 km falan gidiyo sorunsuz bakımları düzgün yapılmıssa 90 000 de bi araç alacaksan zaten bişey değil km si

henüz birsey almayacagım arastırma ve aklıma gelenleri sorup ögrenmeye calısıyorum teşekkur ederim

Geri