Astra G Sahipleri Buraya

hayırlı gunler astranın en basıtı ön duzen dıreksıyonundan kasanın duruşunda anlaşılır en basıtınden :)

sakın yan sinyal lambaları deme bana bende isterim yoksa :d ben kaç gündür bunlardan düşnüüyorum ama böyle değil bmw lerdeki mondeolardaki gibi uzun istiyorum ama buda baya güzelmiş ne kadara nerden aldın?

selam herkese farkettim ki ben katılmamışım gruba ... sinyaller hoş duruyo takınca foto isteriz...

hoşgeldin kardeşim eksikliğini hissediyoduk zaten :D bi çorumlu lazımdı ama senin yaptığını çorumlu bile yapmaz geç kaldın :)

Merhaba Garaj Yeni gelenlere Hoşgeldiniz diyerek başlıyalım :D
Aynen Arda abi bi biriktirelim paraları bi angel stop ses sistemi panjur xenon eksoz falan yapayım yayada zaman gelicek dediğin gibi...

gıttı gıdıyordan aldım satıcı guvenılır durust cıktı helal tesekkur edıyorum
22 ytl 5 tl ındırımım vardı 17 tl aldım kargoda 4,5 tl tuttu ıcınde sarı ampullerı yollamışlar bunların ledlısı var wv hondaya göreymış opele göre yokmuş yanlız alırken sınyalın rengını belırtın ıçı fume veya krom dıye işte sıze lınki
http://urun.gittigidiyor.com/Opel-Astra-G-Camurluk-Sinyali-Krom_W0QQidZZ18405554
sahıbınden comdada var adam verem ettı benı ya kac defa para yolladım gerı geldı bankaya anlamadım bu işten tuaf geldı bana
elamAn vurgun duymaz sanırım kac defa dedım baska hesap verıyor yıne para gerı gelıyor tavsıye etmem

Geri