Astra G Sahipleri Buraya

sanki foto yanıltıyo gibi geldi banada burak çünkü parlak bi kırmızılığı yok stopların :)

sarper kanka bişeyler yapayım diyorum arabaya panjur alim yay alim body kit alim istiyorum hemde çok istiyorum ama inan olmuyo parasızlık hep aslında parasızlık değilde gelen parayı farklı yönlerde harcıyorum :D maaşı ayın 1 inde alıyoruz normalde bugün ayın 7 si daha maaş alamadık sadece % 30 unu alabildim onuda borca verdim cepte kalan para 10 lira falan onuda yol parası yapıyorum zaten bu ay hesapladım 1280 lira borç ödicem :D yani imkan olması lazım bişeyler yapabilmek için bide şöyle bişey var arabayı satmayı düşünüyorum 2 yıla kadar a3 istiyorum o yüzdende pek bişi yapasım yok aslında
1200 tl ben ödeme yapıcam bu ay 640 tl ıle bakalım nasıl yapcaksam önumde 1,2 aylık zorlu dönem var bıladerı işe koyarsam duzelcek insallah dıyorum hep şukur edıyoz bakalım ne olcak:rolleyes:

sanki foto yanıltıyo gibi geldi banada burak çünkü parlak bi kırmızılığı yok stopların :)

sarper kanka bişeyler yapayım diyorum arabaya panjur alim yay alim body kit alim istiyorum hemde çok istiyorum ama inan olmuyo parasızlık hep aslında parasızlık değilde gelen parayı farklı yönlerde harcıyorum :D maaşı ayın 1 inde alıyoruz normalde bugün ayın 7 si daha maaş alamadık sadece % 30 unu alabildim onuda borca verdim cepte kalan para 10 lira falan onuda yol parası yapıyorum zaten bu ay hesapladım 1280 lira borç ödicem :D yani imkan olması lazım bişeyler yapabilmek için bide şöyle bişey var arabayı satmayı düşünüyorum 2 yıla kadar a3 istiyorum o yüzdende pek bişi yapasım yok aslında

kanka ben dun efkardan yazmisim...bana bakma sen.. hesap verdirttik sana da..:D:D:D
aman borclari kapat... benim gibi OPC pedallari zararina satarsin yoksa :(

1200 tl ben ödeme yapıcam bu ay 640 tl ıle bakalım nasıl yapcaksam önumde 1,2 aylık zorlu dönem var bıladerı işe koyarsam duzelcek insallah dıyorum hep şukur edıyoz bakalım ne olcak:rolleyes:

Bursa da hic fabrikator , v.s tanidik yok ki... Allah yardimcin olsun dostum..
piyangoda teget gecti ama kriz 12 den kuutttt

valla hacı inan benı arayan arayana idi pazarlık yapana cevap vermıcem dıye belırttım sahıbındendekı ılana uygun fıyat vermışım bedavaya almaya calısmak nıyett valla yaha kımse bu forumda ustune alınmasın sozum meclısten dişarı maleseh öyle bende cekerım böyle gıderse ılanı :(

onlarin gideri var Burak.. az daha tut gider onlar ;)

eygıdı sarper işe arabayla gıtmıyomkı patron görmesın dıye bı görse zam da ısteyemıcem hersey görundugu gıbı degıl koskoca reno bu hafta araba cıkarmıyo dogru durust gunduz vardıyesı yarım gun çalısıyor işler durmuş vazıyette fluans işler acılcaktı tam tersi oldu :(
iş yok ınan mart ayı işcı alma ayı bakalım ne olur eskı calıstıgım yerde fabrıka mudurunun sözu var halen alcak 4 senemızı vermıştık orda askerden sonra oda yalan oldu taşören orda burda surtuyoz :)

burak keşke bende 1200 le kurtarsam bu ay sırf 1280 di sadece 400 ünü yatırabildim daha bi sürü borç var bunun dışında aylık sabit olan arçeliğe 500 + spora 75 + güne 75 + kredi kartı sabit 200+200 iki tane birini hiç yatıramıyorum sadece asgarileri :) + 35 standar telefon + 60 xenon taksiti + 291 jant lastikler bu kadardı sanırım :D uçmuşum baya bi bitse varya şu borçlar koç kescem :D

ben dahasını yazmıyım ayıp olur sankı yardım dılenır gıbı hehe :D

aslında iyi fikir burak baksana adamların herşeyi var biz çalışyıoruz da noluyo bi astramız var onada bişey yapamıyoruz :D masrafsız sermayesiz %100 kar ulu camii nin önü fomara meydan heykel falan güzel mekanlar bende sultanahmete eyüp sultana falanmı gitsem :D

Allah hepinizin yardımcısı olsun ne diyim yazılanların hepsini okudumda :):)
Edition Astranın en üst modeli ek olarak dedğiniz gibi spor koltuk sunroff farlarının içi karartmalı ön farları gibi gibi özellikler...
Benimki Elegance bi düşük modeli heralde bende sunroff yok 7 yada 8 hava yastığı cd çalar jant falan bendede var ama spor koltuk ve sunroff yok bildiğim kadarıyla...
Samet abi sanada bişi dicem abi kredi kartının oldukca tamamını öde derim asgariler birikiyor birde faiz koyuyorlar Allah korusun ben onun için nakit çalışıyorum her yere :D

burakcım bu ay bonusa 174 lira maximum a 200 lira var sadece 40 lira bonusa yatırdım asgarisi maaşı alırsam yatırcamda daha alamadık 7 gün geçti bekliyoruz sabırsızlıkla :D

beyler bişey sorcam benm arabada sorun var yine :D dün akşam arkadaşlarla görüştük stop ettim biras durduk sonra devam etcem yaktım farları sisleride yaktım ama sislerin açık olduğunu gösteren lambası göstergede yanmıyordu arka sisinki yanıyo ama ön sisin yanmyıor birden bire oldu sislerde sorun yok yanıyo

Geri