Astra G Sahipleri Buraya

malik abı aradakı fark sanroff + spor koltuk +cd calar +4 airbag+ endolu model 2000 + 2001 modelı en donanımlı 2004 elegance ama sanroff hepsınde yok dıye blıyorum;)
yanlız malık abı senın araba enjoy arka farlar nıye enjoy farı sıyah taban degıl yoksa fotomu yanıltıyor

ben de arabayı yenı aldıgımdan tanımaya calısıyorum,spor koltuk derken bendekıler soyle yandakı koldan cırcırlı bır kol sankı yukarı,gerıye,vs gıdıyor ayarlarken sankı dosemenın ustune oturuyorum spor surusu var koltuk arka koltuklara kadar gerıye gıdıyor,cd calar var sımenscdr500,2 aırbag,ısıtmalı yan aynalar,
4 cam otomatık ve kapı kapatıldıgında acık olan camlarda kalkıyor.ımzamın altındakı lınkte detaylı fotografları var.bır ıncelersenız sevınırım.

Astra g tek kapı resimleri lazım arkadaslar bulan olursa buraya ekleyebılırse sevınırım.

aranızda standart astra g hb si olan ve istanbulda olan var mı? ekstra aksessuar olmayacak..

beyler bişey sorcam benm arabada sorun var yine :D dün akşam arkadaşlarla görüştük stop ettim biras durduk sonra devam etcem yaktım farları sisleride yaktım ama sislerin açık olduğunu gösteren lambası göstergede yanmıyordu arka sisinki yanıyo ama ön sisin yanmyıor birden bire oldu sislerde sorun yok yanıyo
kadrandakı ampul patlamıştır gecmiş olsun :)

ben de arabayı yenı aldıgımdan tanımaya calısıyorum,spor koltuk derken bendekıler soyle yandakı koldan cırcırlı bır kol sankı yukarı,gerıye,vs gıdıyor ayarlarken sankı dosemenın ustune oturuyorum spor surusu var koltuk arka koltuklara kadar gerıye gıdıyor,cd calar var sımenscdr500,2 aırbag,ısıtmalı yan aynalar,
4 cam otomatık ve kapı kapatıldıgında acık olan camlarda kalkıyor.ımzamın altındakı lınkte detaylı fotografları var.bır ıncelersenız sevınırım.
enjoy teknık olarak bılıyorum bızım cd player 4 dortlu cd calar var torpıdo gozunde ve camlar zaten astra gl harıc otomatık kalkıyor her modelde :)
koltuk bertone koltugu öyle anlatıyım sıze belkı hatırlarsınız;)

burak napmak lazım çok masraflımıdır yada söyle diim bi zararı varmıdır :D yoksa kalsın çokda umrumdaydı ben anlyıorum zaten sis farının yandığını :D astra g hb istanbuldan kimse yok bizde bide ekstra aksesuarsızı hiç yoktur :)

burak napmak lazım çok masraflımıdır yada söyle diim bi zararı varmıdır :D yoksa kalsın çokda umrumdaydı ben anlyıorum zaten sis farının yandığını :D astra g hb istanbuldan kimse yok bizde bide ekstra aksesuarsızı hiç yoktur :)
benım ıcın yarım saatlik mevzu samet basıt işlem kadranı sokcen ampulu sokcen degıstırcen basıt olay elınden gelırmı meseele orda :D

slm arkadaşlar 2001 model 2000 otm editionum var aracımın arka tarafından bir ses geliyor sanki hafif el freni çekikte hareket ediyorsunuz ya amartisörden şüpheleniyorum ama öle gurultulu ses çıkarırmı cevaplarınız için teşekkürler.

Geri