Astra G Sahipleri Buraya

slm arkadaşlar 2001 model 2000 otm editionum var aracımın arka tarafından bir ses geliyor sanki hafif el freni çekikte hareket ediyorsunuz ya amartisörden şüpheleniyorum ama öle gurultulu ses çıkarırmı cevaplarınız için teşekkürler.
frene basarken mı oluyor ses :confused:
cukurlardamı yoksa arka bagaj pandızot gıcırtı yapabılır :rolleyes:

araca binerken veya inerken gurrrrrr diye bir ses var bagaja üstten bastırdığım zamanda o sesi alıyorum amartisör mü patlamıştır acaba aracım yeni sayılır 3 falan oldu huyunu suyuna da pek bilmem cevaplarınız için teşekkürler.

araca binerken veya inerken gurrrrrr diye bir ses var bagaja üstten bastırdığım zamanda o sesi alıyorum amartisör mü patlamıştır acaba aracım yeni sayılır 3 falan oldu huyunu suyuna da pek bilmem cevaplarınız için teşekkürler.
ozaman arka duzenı kontrol ettırın derım başka bır sorun var amortisör vs:rolleyes:

bagajı bastırıyosan dogal olarak amortısör esnıyor yayla ıkısınden bırınde problem olabılır bana göre :)
eksozsozdanda yapabılır bı ıhtımal gövdeye degerse bır ıhtımal abı bakmakta fayda var

burak kardeşim çok teşekkürnederim zaman zaman sorularım olabilir hakkınızı helal edin

iyi akşamlar g kasacılar

gosterge ekran ısıklarını maltepe veya kartal bostancı cıvarında degıstıttırebılecegım bır elektronıkcı tanıdıgı olan varmı acaba

Hayırlı pazarlar uzun süre sonra geldim :D Tesisatı tamamladım anca oldu zartı zurtu bitti sonunda :D
Nasılsınız nasıl gidiyor yoktur İnşallah bi sıkıntı..
İyi aksamlaaaar....

Geri