Astra G Sahipleri Buraya

renoda bu çalişma var elektırıklı arac uretılecek;)

Toyata çıkardı bile reklamları dönüyor bol miktarda
http://www.toyota.com.tr/cars/new_cars/prius/index.aspx

Fiyatı çok uygun :kop:
Yeni Prius Elegant 41.800 €
Yeni Prius Premium 49.300 €

telefonlardaki şok şarj cihazları gibi sarj tesisleri koyarlar elektriğede zam yaparlar bu sefer evdeki elektrikde zamlanır bu sefer evdede mum ışığında otururuz :D

İşte onu düşünerekten diyorum ya arkadaşa çay içmeye gideriz muhabbet arasında abi şunu bir şarja takalım :)

Toyata çıkardı bile reklamları dönüyor bol miktarda
http://www.toyota.com.tr/cars/new_cars/prius/index.aspx

Fiyatı çok uygun :kop:
Yeni Prius Elegant 41.800
Yeni Prius Premium 49.300

İşte onu düşünerekten diyorum ya arkadaşa çay içmeye gideriz muhabbet arasında abi şunu bir şarja takalım :)
zaten renaultun hedefi toyota kadar başarılı olabılmek egıtımlerde semınerlerde 5 s kurallarını toyota dan örnek gösterılıyor :)
bız daha yenı yenı calişma var 2011 de yolarda görcez kısmetse;)

inş. görürüz diyecemde bu seferde elektriklere zam yaparlar yada ayrı bi tesisat olur şehir şebekesinden olmaz trifaze isterler yok şöyle elektrik lazım yok ups olmadan şarj etmeyin falan korkuyorum artık :D

3648236482Opel%20Astra%20G3+5D%20Head%20Lamp.JPG
3647236472Opel%20Astra%20G3+5D.JPG

eğer uygun fiyatlı bulursam astrama bunlardan almak istiyorum sizce nasıl arkadaşlar :)

arkadaşlar süresi geldiği için triger setini değiştireceğim.
özel servis 180tl malzeme, 70tl işçilik dedi.
kavuklar yetkili servis 248 malzeme,orada yaptırırsam%25 indirim, 87işçilik.
bosch car servis 140tl işçilik değince malzemeyi sormadım bile.
Siz ne dersiniz?
Birde set değişimi yeterli mi?devirdaim pompası falan gerekir mi?araç 62binde en son 2005de değişmiş triger.yaşı geldi diye değiştiriyorum.4yıl 60bin dediler.

Bende bu koyunu araştırmak istiyorum Opel servisinde kaç para olur bizim Eskişehirdeki opel servisinde falan fiyat değişirmi yada servistemi yada dışarıdamı yaptırmalı ne zaman yaptırmalı benim araba 72binde ne zaman değişti bilmiyorum bile 2004 model ama öğrenmek lazım...

Geri