Astra G Sahipleri Buraya

muhtemelen seninki 60bin bakımında değişmiştir ama sen sor yinede eski sahibine.valla fiyatlar çok oynak.eğer aşırı fark yoksa yetkili servise yaptırırım.kredi kartına taksit olayı da olur muhtemelen.

benim araç 2001 34 444 km de triger setide kayışıda değişmedi hala servise sordum zararı varmı bişi olurmu die nasıl durumdadır ie iyi dedi bişeyi yok senesiymiş km siymiş hikaye bence ;)

iyidir bor asen nasılsınız :D

benim araç 2001 34 444 km de triger setide kayışıda değişmedi hala servise sordum zararı varmı bişi olurmu die nasıl durumdadır ie iyi dedi bişeyi yok senesiymiş km siymiş hikaye bence ;)

iyidir bor asen nasılsınız :D
kardeş ben şaştım sana hemen tırıgeri degiş kaucuk yılladıkca catlar oo kayışı cıkart serbest bırak kılcal catlakları görursun inşallah tırıger kayışın kesılmez banada servıs öle dedı ben aracı aldıgımda 60 de degıstım kayişın eskısını cıkartılar bı baktım 8 olmuş catlak dolu kayış sokulmeden catlaklık anlaşılmıyor dıcen bana usta sesını dınledı bırsey yok dıye riske girme kardeşim bence:cry:
sonra cok uzulursun benden demesi :)

bıldigim bu arac bırde cıllı gıbı şahınımız var bmv kalmadı duşerse haber verırım :D

Görükle civarlarına bakıver vardır ünivli gençlerde :p
valla orda artıslık ıcın bınilen arabadan hayır gelmez km duşurulmede baya rabet var artık km duşurulmede anlaşılamıyor ona göre tanıdık bıldık yerden araba alın gözumle gördum adam peynır ekmek gıbı km duşuruyor yazık ya mıllete :sorry:

Geri