Astra G Sahipleri Buraya

benim araç 2001 34 444 km de triger setide kayışıda değişmedi hala servise sordum zararı varmı bişi olurmu die nasıl durumdadır ie iyi dedi bişeyi yok senesiymiş km siymiş hikaye bence ;)

iyidir bor asen nasılsınız :D

zaten bu triger kayışının raf ömrü 7 sene imiş.bence fazla riskli bi olay.

kardeş ben şaştım sana hemen tırıgeri degiş kaucuk yılladıkca catlar oo kayışı cıkart serbest bırak kılcal catlakları görursun inşallah tırıger kayışın kesılmez banada servıs öle dedı ben aracı aldıgımda 60 de degıstım kayişın eskısını cıkartılar bı baktım 8 olmuş catlak dolu kayış sokulmeden catlaklık anlaşılmıyor dıcen bana usta sesını dınledı bırsey yok dıye riske girme kardeşim bence:cry:
sonra cok uzulursun benden demesi :)
ben gene yenılıyorum yazıma alıntı yaptım rısklı arkadaşlar tırıger bekletmeye gelmez :(
evet kardeşim senın arabanın aynısı tam söylucektım agzımdan lafı aldın aynı renk :)

valla değiştircektim aslında pahalı bişeyde değil ama değiştirmedim yaza kadar pek arabaya binmicem zaten artık nisan mayısta falan değiştiririm usta gider daha dedi baktırdım çünkü bi ses vardı triger setinden geliyo demişti gidermi dedim gider dedi ondan rahatım 2007 mayısta aldım ben arabayı 8 500 km deydi belkide ilk sahibi değiştirmiştir raf ömrü bitti die :D

valla değiştircektim aslında pahalı bişeyde değil ama değiştirmedim yaza kadar pek arabaya binmicem zaten artık nisan mayısta falan değiştiririm usta gider daha dedi baktırdım çünkü bi ses vardı triger setinden geliyo demişti gidermi dedim gider dedi ondan rahatım 2007 mayısta aldım ben arabayı 8 500 km deydi belkide ilk sahibi değiştirmiştir raf ömrü bitti die :D
gunaydın mıllet:)
raf ömru bıttı dıye degışmez ılk sahıbı zaten arabayı bınmemış baksana masraf bıle etmemıştır:)
sakın ve sakin işinı sanssa bıle bırakma arabanın başına cok iş acar ınsallah öyle bırseyle karsılasmazsın ama en kısa zmanda degıstır;)

günaydınnn türkiye... :)
yok ilk sahibi baya bi titiz adamdı düşün arabayı dışarı çıakrtıyo yıkıyo pasta cila yaptırıyo garaja koyuyo garajda temiz dursun die adam öyle bi adam yani :D nisanda paralancam biras o zaman belki değiştiririm zaten dedim ya garaja çektim artık fazla binmicem die

bisiklet alcam arkadaşlar bisikletle gidip gelcem işe hemde spor olcak spora gidiyoruz zaten biras daha fazla spor olcak ama olsun trek 3700 düşünüyorum yakınlarında olan varsa ikinci el haber versin :) benzin yok gaz yok gazı bana ver burdan ankaraya kadar pedal çeviririm :D

günaydınnn türkiye... :)
yok ilk sahibi baya bi titiz adamdı düşün arabayı dışarı çıakrtıyo yıkıyo pasta cila yaptırıyo garaja koyuyo garajda temiz dursun die adam öyle bi adam yani :D nisanda paralancam biras o zaman belki değiştiririm zaten dedim ya garaja çektim artık fazla binmicem die

bisiklet alcam arkadaşlar bisikletle gidip gelcem işe hemde spor olcak spora gidiyoruz zaten biras daha fazla spor olcak ama olsun trek 3700 düşünüyorum yakınlarında olan varsa ikinci el haber versin :) benzin yok gaz yok gazı bana ver burdan ankaraya kadar pedal çeviririm :D

karda kışta yanlaya yanlaya gidersin artık:p:D

Nasılsınız Opel Astra G sahipleri nasıl gidiyor :)
Heyt be ilk dönem bitti yarın karneler veriliyor okulda bitiyor artık opelimi yapma zamanı geldi..:)
Satılık kapasitör arıyorum benim tesisat arabanın farlarını iç aydınlatmayı devir göstergelerindeki lambaları bile kesiyor yolda adamlar sellektör yapıyor noluyor diye durulmuyor zaten içinde en yakın zamanda videoyla karşınıza çıkıcak İnşallah :):)
Trigeri bi araştırıyım Burak abi dediğin gibi trigerin şakası olmaz motoru indiren tanıdıklarım var triger yolda kopuyor sağa çekiyor marşa basıyor hala bu sefer piston kollarına kadar yamultmuş herşeyi komple 4 yada 5 milyara çıkartmıştı sonrada sattı arabasını şakaya gelmicek bi parça...

Geri