Astra G Sahipleri Buraya

günaydın garaj kasko için bir iki yerden teklif istedim 10 yaş üstü yapmıyoruz dedıler

tünaydın beyler değiştircem bora yeter artık korkuyla biniyorum araca :D

semih abi araç kaç model? hem nie yapmasınlarki öyle şeymi olur motoru arızayı kasko karşılamıyoki

98-99 model astra g dir herhalde..ben de duymuştum öyle birşey ama yapan şirketler illaki olmalı

benmki ankara sigorta canavr gibi yılda 2 bin tl lik hasarları yapıyolar ve kasko bozulmuyo çekici hizmeti falan filan hepside var full kasko memnunumda 700 falan oldu kasko bedelim 3. senesinde.

aracaım 1999 model Astra CD

araştır derim abi nie yapmasınlar ticari taksileri bile kasko yapıyolar o riske rağmen :)

Çok kötü bi pazartesi iyi günler beyler...

okullar açıldı tabi ondan kötüdür ama değerini ilerde anlıyacaksınız okumanın ;) keşke okusaydım şimdi ne güzel okula git derse gir çık sonra hatunlarla gez havalar ısınsın okuldan kaç dersi as okumak gibisi varmı bak işteyiz bi pazartesi daha ve her haftaiçi hiç ihtimal yok kaçmak işi asmak gibi mecbur geliyoruz okumaın kıymeti okul bittikten sonra anlaşılıyo ;)

Aynen abi yavvv okulla sıkıntım yokta hastayım biraz ona başım falan ağrıyordu sabahtan beri şimdi hap aldım bakalım..

Geri