Astra G Sahipleri Buraya

hmmm geçmiş olsun kardeşim bende rahatsızım perşembeden beri gribim cuma günü baya kötüydüm iştende erken çıktım yattım bütün gün saunaya falan gittim hala aynıyım bi düzelme yok ALLAH sanada acil sifalar versin.

iyi geceler sağ arka lastiğime çivi veya vida girmiş :( inip duruyo dün farkettim hava vurdum işten gelinec biyere gitcektim bi baktım aynı yine inmiş 32psi hava vuruyorum normalde 6 psi dan başladı hava vurmaya kuzene gittik 3 4 saat oturduk yine inmiş 8 psi dan başladı havaya bu seferde bizimkileri bıraktım açık lastikci baktım bulamadım yarın gündüz gitcem artık yaptırcam canım acıyo sanki ufacık çukurlara girerken lastikde hava yok parçalicam die :S

eger öyle lastık ustune gıtme lastıgın yanagını yersın benden söylemesı samet

Geçmiş olsun kardeşim,yatır garaja kullanma alışık değil senin araba dışarıya çıkmaya:)

bu şekilde yatarsa daha kötü olacak yaptırayımda yarın öyle yatsın bu haftasonu durmadı cumartesi pazar gezdi bu akşam kuzene gittik yarın işe gitcem arabayla bişi olmaz inş. :D yarın yaptırayımda lastikleri çekeyim garaja :D

hem yollarda s2000 ler varken yolamı çıkabiliyoz :P

bugun turladık bıladerle arabamı özledıgıme pışman oldum saga cekıyor artı araba rampada cekış dusuyor ateşleme bobını yada enjeksıyon tıkandı gene bogaz kelebegını temızlettcem çarsamba gunu bakıyım canım sıktı :)

Geri