Astra G Sahipleri Buraya

bırakıyosun binmicem diyosun işin oluyo dolmuşla taksicilerle uğraşmak istemiyosun kalabalık bekle bekle dolmuş gelmez taksiyle heryere gidemiyosun çok yazıyo uzak mesafede arabayla çıkıncada kesin sorunlar çıkıyo ortaya dertsiz araba yok heralde :) yaptırayımda şu lastiği kurtulayım bide triger kaldı ondan sonra :D

bırakıyosun binmicem diyosun işin oluyo dolmuşla taksicilerle uğraşmak istemiyosun kalabalık bekle bekle dolmuş gelmez taksiyle heryere gidemiyosun çok yazıyo uzak mesafede arabayla çıkıncada kesin sorunlar çıkıyo ortaya dertsiz araba yok heralde :) yaptırayımda şu lastiği kurtulayım bide triger kaldı ondan sonra :D
samet sag rotta problem var komple salıncagı degıstırelım dıyor ustta nebılıyım ucuzda bırsey degıl anasını satıyım 130 tl cıvarı
sılkeleme var alt devırlerde gazı bırakınca 1ve 2 vıteste arabayı yıgıyor yere bana kalırsa ateşleme bobını saglıklı calısmıyor
Burak turbonda sorun olabilir onu değiştirmeni tavsiye ederim:p:D
gec dalganı bora e46 karşına cıkarım bellı mı olur m3 :D

ee burak s2000 im var sorunum yok diyo hava atıyo ama çıkarız karşına burak e46 yla bende alfa159 veya 320d ile ile sende tam tadamamış olursun arabayı çözememiş olursun yada geçeriz dalgamızı :D bi tur atim versene lastiğini yiyim sahilde :P

Uff bende ağzım açık bir tur versene kanka derim:Dbeyler iyi geceler diliyorum yazılım projem var onu halletmem gerek yarına görüşürüz:)
verırım ayıpsın görusuruz yarın ıı yıı geceler
ee burak s2000 im var sorunum yok diyo hava atıyo ama çıkarız karşına burak e46 yla bende alfa159 veya 320d ile ile sende tam tadamamış olursun arabayı çözememiş olursun yada geçeriz dalgamızı :D bi tur atim versene lastiğini yiyim sahilde :P
aynen kardeşim lastıgının capagını yıyım m3 bır tur atam :D şaka bıyana valla e46 olsa guzel olur :D
ıyı geceler beyler ben vardıye degısıklıgı oldu yarın öglen yanı bugun gıtcem uykum gec gelsın dıye oturuyom yarın gece 12 de cıkıp sabah tekrar işe gıdıcem :D

günaydın beyler çöldeki bahtsız bedevinin durumuna düştüm :D sabah kalktım işe gitcektm arabayla bi baktım kar yağıyo çıkarsam arabayla kalırım dedim çıkamadım artık akşam kar olmazsa götürcem yada yarın sabah :)

Geri