Astra G Sahipleri Buraya

iş yerınden ya adamla vardıye degıstık bugun kendı vardıyeme gıttım bırde bakarrım vardıye degıstım adam sahıs bugun ıse gelmıcekmış haberımız yok bızde bırsey soylemıyor akşam 9 kadar kaldım ayaklarım tutmuyor eve gelmem 10 buldu bora nalet olsun 3 kuruş ıcın 3 paralık ınsanlarla muhatap oluyoruz tazmınatım var dıye duruyom hazırani beklıyorum bız adama ıylık yapıyoz bır once vardıye degısıyoz bugun ıcın gelmıcem demıyor bıze anlıcan sap gıbı kaldık bızde

iş yerınden ya adamla vardıye degıstık bugun kendı vardıyeme gıttım bırde bakarrım vardıye degıstım adam sahıs bugun ıse gelmıcekmış haberımız yok bızde bırsey soylemıyor akşam 9 kadar kaldım ayaklarım tutmuyor eve gelmem 10 buldu bora nalet olsun 3 kuruş ıcın 3 paralık ınsanlarla muhatap oluyoruz tazmınatım var dıye duruyom hazırani beklıyorum bız adama ıylık yapıyoz bır once vardıye degısıyoz bugun ıcın gelmıcem demıyor bıze anlıcan sap gıbı kaldık bızde

Kardeşim sıkma canını hepimiz öyle,pedallar sana gelince keyfin yerine gelir:)bu arad şu ledli stoplarını başka sitelerde ilan veriyim mi kardeşim uygunmudur senin için.

Kardeşim sıkma canını hepimiz öyle,pedallar sana gelince keyfin yerine gelir:)bu arad şu ledli stoplarını başka sitelerde ilan veriyim mi kardeşim uygunmudur senin için.
pahalımı yazıyorumkı ılgı cekmıyor anlamadım yenısı 400 380 arası anlamiş degılım bora bak kardeşim kafana göre ılanı verebılırsın
sag olsun can baya ılgılendı pedallar ıcın ay sonuda hakan abıden opc konsolu aldıkmı bırsey yapcaz ınsallah

Burak bu opel kullanıcılarında bir sıkıntı var kesin,honda forumlarına bakıyorum millet mügenlere bir ton para bayılıyorlar,seatçılara bakıyorum cupra tamponlarına 1500 lira bayılıyorlar,astra g ye bir opc tamponu yapan görmedim,140 liraya ledli stop alan yok,50 liraya fk panjur alan yok sadece opelin kalitesinden sağlamlığından söz ediliyor yerim ulenn kaliteyi sağlamlığı böyle modifiyeci anlayışı olmamalı.

Son düzenleme:
Burak bu opel kullanıcılarında bir sıkıntı var kesin,honda forumlarına bakıyorum millet mügenlere bir ton para bayılıyorlar,seatçılara bakıyorum cupra tamponlarına 1500 lira bayılıyorlar,astra g ye bir opc tamponu yapan görmedim,140 liraya ledli stop alan yok,50 liraya fk panjur alan yok sadece opelim kalitesinden sağlamlığından söz ediliyor yerim ulenn kaliteyi sağlamlığı böyle modifiyeci anlayışı olmamalı.
valla sankı bızım forumda durgunluk var bana öyle gelıyor cözemedım eskıden koydugum ılanlar 15 20 gune satılırdı sımdı hıc bırsey satamıyoruz kolay kolay:confused:

Abi bende para yok olsa Bora abinin Angelleri alıcam senin stopları alıcam panjuruda kim satıosa onuda alıcam toptan ama para yok işte :(

Geri