Astra G Sahipleri Buraya

hangi birine yaziyim..

Burak, sabir dostum.. demesi kolay ama oldurmeyen guclendirir.. hayirli olsun kanka bu arada cakma makma ( astra icin deil yaa ):D:D ama sonucta OPC li oldun.. ;)

leron, ben yakinda ozel gciler icin baston tuning ilanlari koycam bak gor onlar nasi gitcek.. :D:D:D tovbe astra g ye parca yok, bedavaya bulursam belki ;)

Samet, 1100 u + sisler icinde 200 u gozden cikardin yani.. :) ii ama modcu olcam diye yakalari acma.. ;)

iyi geceler
sagol sarper teşekkur ederım kanka :)
opc tampon yakışıyor alcaksan hıc bırdakka bekleme bence durumun musaıtse al samet :)

günahdın beyler sarper ahh be para olsa hiç gözüm görmez zaten 1100 ü veririm ama malesef para yok işte ikinci el bulabilirsem uygun paralandığımda hemen alırım zaten jantlarla farlara müsteri var 550 lira veriyo ikisine ben 650 istiyom veririm belki biras bişiler ekleyip alırım.

İyi aksamlar Garaj nasılsınız..
Samet abi bence fazla açılma ben güvenmiyorum bu kredi kartlarına insanları kandırmaca sırtını iyi bi yere dayadıysan sorun değil ama bizim gibi adamlara sakat birazda olsa biraz sabır derim bende...
Burak abi ben bi araştırıyım bakayım para bulabilirsem alayım onları yine bi konuşuruz...

Samet abi bence fazla açılma ben güvenmiyorum bu kredi kartlarına insanları kandırmaca sırtını iyi bi yere dayadıysan sorun değil ama bizim gibi adamlara sakat birazda olsa biraz sabır derim bende...
Burak abi ben bi araştırıyım bakayım para bulabilirsem alayım onları yine bi konuşuruz...
farketmez burak burdayım paraya cevırmem lazım en kısa zamanda :)

ALLAHA şükür sırtımız sağlamdada nereye kadar :D biras para biriktirmek lazım aldığımızı yiyoz :D

ii igeceler garaj herkes maddi krizde bişeyler bulalım ortak para kazanmanın yolunu bulalım :D

ee nolcak yediğimiz zaten 3 öğün yemek onuda kısarız olur sana 2 öğün açlıktan kim ölmüş biz ölelim. :D

Geri