Astra G Sahipleri Buraya

nebılıyım burak nakıt sıkıntım var ama öyle ama böyle satmam lazım get hesabı yaparım

Burak bu opel kullanıcılarında bir sıkıntı var kesin,honda forumlarına bakıyorum millet mügenlere bir ton para bayılıyorlar,seatçılara bakıyorum cupra tamponlarına 1500 lira bayılıyorlar,astra g ye bir opc tamponu yapan görmedim,140 liraya ledli stop alan yok,50 liraya fk panjur alan yok sadece opelin kalitesinden sağlamlığından söz ediliyor yerim ulenn kaliteyi sağlamlığı böyle modifiyeci anlayışı olmamalı.

ahh ahh param olsa söyle irmscher panjur spor yay opc tampon sislere xenon dvd li navigasyonlu bi teyp alıcamda işte parasızlık kahretsin bide satarım 2 sene daha kullanıp para harcamasammı diyorum çok kararsızım bundan sonraki alacağıma sağlam bişeyler yaparım zaten :)

ben yatar saat 12 olmuş vuruyım kafayı yatıyım sızlere ıyı gecelergörusmek uzere by

İşte kardeşlerim bu honda seat opel hep aynı fiyat aralıklarında markalar değil mi?hepsi bu markaların orta halli aile arabasıdır,ama adamlar paralarına kıyıp yada bir şekilde para bulup alıyorlar istediği parçaları bizde azcık öyle olalım diyorum olmayınca da üzülüyorum..laptopumu satıp fk angel aldığım zamanları bilirim isteyince para bulunabiliyor:Dhareket istiyorum g ci arkadaşlarımdan:).

İşte kardeşlerim bu honda seat opel hep aynı fiyat aralıklarında markalar değil mi?hepsi bu markaların orta halli aile arabasıdır,ama adamlar paralarına kıyıp yada bir şekilde para bulup alıyorlar istediği parçaları bizde azcık öyle olalım diyorum olmayınca da üzülüyorum..laptopumu satıp fk angel aldığım zamanları bilirim isteyince para bulunabiliyor:Dhareket istiyorum g ci arkadaşlarımdan:).
opc pedal yaptım ılk etap bora adım atmak ısteyenler benım sattgım urunlerle ılgılensın bırseyler daha yaparız maksat iş görulsun ben yatıyom daha bırsey yazmayın :D:D

aylık 1300 küsüratıda var taksit ödüyorum :D aldığım maaştan fazla daha içerde maaşım var alamadığım artı ikramiye alıyoruz yılbaşında normalde hala alamadık babama borçlandım taksitimin birini o verdi bu ay saolsun ek iş olsa gircem valla :D ama bi düzelteyim kendimi ucuza bi bulsam opc tamponu sisleriyle beraber kaçırmam alırım arabayı başlı başına değiştiriyo opc tampon.

iyi geceler bende yatarım şimdi yeter bu gece erken yatalım bari sabahları uyanamıyorum hergünde geç kalınmazki bi işe :D

Burak bu opel kullanıcılarında bir sıkıntı var kesin,honda forumlarına bakıyorum millet mügenlere bir ton para bayılıyorlar,seatçılara bakıyorum cupra tamponlarına 1500 lira bayılıyorlar,astra g ye bir opc tamponu yapan görmedim,140 liraya ledli stop alan yok,50 liraya fk panjur alan yok sadece opelin kalitesinden sağlamlığından söz ediliyor yerim ulenn kaliteyi sağlamlığı böyle modifiyeci anlayışı olmamalı.

Aferin lenn kanka iyi yazmışsın:cool:

hangi birine yaziyim..

Burak, sabir dostum.. demesi kolay ama oldurmeyen guclendirir.. hayirli olsun kanka bu arada cakma makma ( astra icin deil yaa ):D:D ama sonucta OPC li oldun.. ;)

leron, ben yakinda ozel gciler icin baston tuning ilanlari koycam bak gor onlar nasi gitcek.. :D:D:D tovbe astra g ye parca yok, bedavaya bulursam belki ;)

Samet, 1100 u + sisler icinde 200 u gozden cikardin yani.. :) ii ama modcu olcam diye yakalari acma.. ;)

iyi geceler

Geri