Astra G Sahipleri Buraya

depoyu tamamen bitirip 20 lt gaz alıp tekrar tamamen bitirmek lazım, bir de öyle ölçeyim bakalım, böylece şamadıra etkisini kaldırmış olurum.

Motor soğukken sanırım debriyajdan ciyyk şeklinde ses geliyor, 15-20 sn sonra geçiyor ve bir daha yapmıyor, debriyajın kavraması güzel, kaçırma yapmıyor, ama bu ses neden ki. vitesi 1 e alıp ayağımı debriyajdan çekincede geliyor vitesi boşa alıp ayağımı debriyajdan çekincede geliyor
debrıaj bılyası dagıtmak uzere olabılır ustaya göstermende fayda var derım

arkadaşlar bayramı geçirmek için Ankara dan İstanbul a geldim yolda selektör yaptığımda uzun hüzmeli farlar takılı kalıyor baya bi uğraştıktan sonra anca sönüyor farlarıda kapatsam arabayı da stop etsem sönmüyo tekrar tekrar selektör yapıyormuş gibi kolu kendime çekerken bi ara bırakıyor, daha önce başına gelen var mı ne yapmalıyım?

hoşgeldın kardesım hayırli olsun senı uzmek ıstemem ama lpg şamandırası tam dolumda yanıltabılıyor bazen guvenlık sevıyesi gelnce atıyor pompa tabancası bazende guvenlık sınırı aşabılıyor lpg şamandırası gec atarsa bıraz daha fazla alıyor arabayı salla lpg tankı bıraz daha fazla alır arabanın km de 130 krs yakması zor

insanın hevesini kursağında bırakmasan olmuyor dimi. adam sevinmiş niye üzüyorsunki. muhalefet seni :D:D:D

Selam arkadaşlar,

2000 model astra g 1.4 gl aldım aranıza katıldım,
yakıt tüketimi çok iyi.
Depoyu PO'dan fulledim, deneme için 95 km uzun yol yaptım, aynı yerden aynı pompadan tekrar fulledim 12 TL gaz aldı. LPG 2,4 TL, km ye 130 yakıyor ya, bugüne kadar neden almadım ben bunu.

aramıza hoşgeldiniz. yakıt mevzusunu çok takmayın arabalarımız çok yakmıyor türkiyede yakıt pahallı. arabaların günahı yok. güle güle kullan astra g nin tadını çıkar. resimlerini bekliyoruz.

arkadaşlar bayramı geçirmek için Ankara dan İstanbul a geldim yolda selektör yaptığımda uzun hüzmeli farlar takılı kalıyor baya bi uğraştıktan sonra anca sönüyor farlarıda kapatsam arabayı da stop etsem sönmüyo tekrar tekrar selektör yapıyormuş gibi kolu kendime çekerken bi ara bırakıyor, daha önce başına gelen var mı ne yapmalıyım?

dostum sinyal kolu degistircen artık bozulmus arızan basıt kafaya takma gecmis olsun

insanın hevesini kursağında bırakmasan olmuyor dimi. adam sevinmiş niye üzüyorsunki. muhalefet seni :D:D:D
kanka dogruyu söyluyorum lpg nezaman ucuzlarsa az yakar kardeşim bu arada benim arka cam dun arkadaşim actı cukura duştum kat kat ses geldı camın sırma telı sıyırdı bıdahada kapanmadı sanayıde arkadaşın dukkanda yakaladım balıklara yem verıyodu camı elle kaldırdık sıkïstırdık yarın yaptırcam bakalım

Geri