Astra G Sahipleri Buraya

arkadaşlar bayramı geçirmek için Ankara dan İstanbul a geldim yolda selektör yaptığımda uzun hüzmeli farlar takılı kalıyor baya bi uğraştıktan sonra anca sönüyor farlarıda kapatsam arabayı da stop etsem sönmüyo tekrar tekrar selektör yapıyormuş gibi kolu kendime çekerken bi ara bırakıyor, daha önce başına gelen var mı ne yapmalıyım?

Aynı olay bende de oldu çok sakat ya sellektör yaparken takılı kalıyor gündüz sıkıntı değilde hava kararınca kötü oluyor :D

Benim usta ilk olarak sellektör kolunu değiştirdi, olay tekrar etti akabinde sigortayı değiştirdi düzeldi durum, kısacası fazladan kol almış olduk :)

bende arka cami yaptirdım kırıko plastık ayagı kırılmırs cam acılıp kapanmıyodu ön sol kapı cami sallanıyordu onunda kirıko plastigi kırılmiş onuda yaptırdım kontak anahtarı zor atıyor du yayı atmıyodu onuda yaptırdım 42 numara sıgorta kutusundakı yerıne şans eserı baktım sıgorta atık takıyorum atıyor cozemedım hersey calısıyor entresan ya

aramıza hoşgeldiniz. yakıt mevzusunu çok takmayın arabalarımız çok yakmıyor türkiyede yakıt pahallı. arabaların günahı yok. güle güle kullan astra g nin tadını çıkar. resimlerini bekliyoruz.

Teşekkür ederim. Evet bu fiyata araba ne yapsın. Ama 300-400 km daha deneyeceğim, sonuçları paylaşırım.

Debriyajdan artık motor sıcakkende arada bir ses geliyor, dağılmadan ustaya götürsem iyi olacak:(

Aynı olay bende de oldu çok sakat ya sellektör yaparken takılı kalıyor gündüz sıkıntı değilde hava kararınca kötü oluyor :D

Benim usta ilk olarak sellektör kolunu değiştirdi, olay tekrar etti akabinde sigortayı değiştirdi düzeldi durum, kısacası fazladan kol almış olduk :)
acayip kötü oluyor gündüzde olsa stres oluyor insan alışkın olmadığım bir durum kolay kolay sellektör yapmam zor durumda kalırsam kullanırım o anda da takılı kalması beni üzüyor ilk işim role değişimi olucak

arkadalar aracıma spor yay almak ıstıyorum aranızda alan kullanan marka tavsıyesı olan varmı? orjınal jantlarla kullanıcam astra g aracıma burak bılıyor aracı :)

20 lt gaz ile tam 318 km gittim, tamamı uzun yol, hız 80-90, yokuş aşağı boş vites, sonuç km başına 153 kr yakıyor. 130 kr değil:)

acayip kötü oluyor gündüzde olsa stres oluyor insan alışkın olmadığım bir durum kolay kolay sellektör yapmam zor durumda kalırsam kullanırım o anda da takılı kalması beni üzüyor ilk işim role değişimi olucak

Aynen hocam son care olarak kolu değiştirin

318 km lik bi yokuş aşağı yol ben Türkiye sınırlarında bilmiyorum :)

:)
318 km yokuş aşağı yol olurmu yaw, hayal gücünüz çok iyi.
sadece yokuş aşağı olan kısımlarda boş vitesle indim yani.
lpg de cut-off devreden çıkıyormuş, yani lpg de boş viteste inmek daha tasarrufluymuş, ha bu lafa inanıpta yokuş aşağı boş viteste inerken yolu şaşırıp öbür dünyaya geçen olursa sorumluluk kabul etmem.

Geri