Astra G Sahipleri Buraya

teşekkurler erkan ben bir daha bakayım şu ebay e o zaman :)bide iç aydınlatmaları mavi led alıcam ama apaçi işi olurmu acaba ondan korkuyorum

kitler yine 100 tl ye geliyormuş yaw :( sislere ampul olarak alsam kurtarmazmı aydınlık vermesi onemli deil beyaz parlak dursun yani benimki gorunus amaclı

slm arkadaslar ben bu siteye yeni geldim .
simdilik ne oldugunu tam anlayamadim ama butun
arkadaslara slm saygilar

selam arkdşlar abiler bende bi asrta g ci olrk garajınıza geldim :D bizimde 1998 model astra g CD hb 1.6 var ama daha resimlerini çekmek mümkün olmadı daha 3 hafta kdr oldu alalı :D

selam arkadaşlar
ihtiyacı olan arkadaşlar düşünsün
ekim ayında meriva ve astra araçlarda kampanya olacak bakım yapılması koşulu ile aracınız 1 yıl asistance hizmeti alacak buda araç garantideyken aldığınız hizmetin aynısı olacakt yani aracınız bozuldu asistance arıyorsunuz ücretsiz çekici ile araç servise alınıyor eger şayet onarım süreci mesai saatini geçiyor ise aracınız onarılana kadar size araç temini yapılıyor

selam arkdşlar abiler bende bi asrta g ci olrk garajınıza geldim :D bizimde 1998 model astra g CD hb 1.6 var ama daha resimlerini çekmek mümkün olmadı daha 3 hafta kdr oldu alalı :D

resimleri bekliyoruz artık hayırlı olsun güle güle kullanın!

slm arkadaslar ben bu siteye yeni geldim .
simdilik ne oldugunu tam anlayamadim ama butun
arkadaslara slm saygilar

hoşgeldiniz beyfendi üye arşivinden kendinizi tanıtırsanız dahada iyi olacakdır

gökhan bey bende mavi led düşünüyorum apachi olacağını sanmıyorum aracım lacivert yada beyaz düşünüyorum denicez artık..

sisleri pek kullanmıyorsanız görüntü amaçlı istiyorsanız alın kullanırsınız...
ama sağlıklısı kitler'le almak..arabayı satıncada cıkartırsınız diğer aracınız olduğunda onda kullanırsınız..

Geri