Astra G Sahipleri Buraya

sagol erkan,izmir iftar bulusmasının donusunden oldu :) keşke herkes arabasına bizim kadar deger verse.......

çok geçmiş olsun dediğiniz gibi keşke işte herşey keşke ile kalıyor..kırmızı ışıkda durursun yandan sürter geçerler,arkadan duramaz vururlar..arabayı parka bırakırsın çizerler veya acemi bir şöför park yapıcam diye arabayı biçer..

ne kadar can daha kıymetli deselerde o verdiğimiz parayı zaten bu canımızla kazanıyoruz..aynı şey değil mi sanki?

iyi geceler garaj ben yatiyorum staj'a gidicem yarın..allah'a emanet!

zaten bizim mahallede mala gelcegine cana gelsin deriz,inanın bi araba yıkadıkmı 4-5 saat yıkarız ama gelsin salagın teki vursun işte,neyse daha kotusu de olabilirdi saglık olsun....bi boyalık işi var,hekese iyi geceler ben daha burdayım .... :)

hadi garaj 1000 msj geçelim bütün g ciler buraya hadi
f garajı uçmuş vaziyette şuan:D

İyi Geceler Garaj Hayırlı Sahurlar geç oldu ama geçmiş olsun gökhan..Garajı Kitliyim Bari Ben Varımda Ne olur Ne olmaz :D
Bu Arada Bende almayı Planlıyorum Angel aldığımda Sislerede xenon alıcam tamda bilmiyorum ampul mu alsam yada o kitlerdenmi kit olarakta hiç görmedim kit dediğiniz balanslımı oluyor farlardaki gibi..?

Son düzenleme:
İyi Geceler Garaj Hayırlı Sahurlar geç oldu ama geçmiş olsun gökhan..Garajı Kitliyim Bari Ben Varımda Ne olur Ne olmaz :D
Bu Arada Bende almayı Planlıyorum Angel aldığımda Sislerede xenon alıcam tamda bilmiyorum ampul mu alsam yada o kitlerdenmi kit olarakta hiç görmedim kit dediğiniz balanslımı oluyor farlardaki gibi..?
aynen balastlı oluyor daha sağlıklı ve uzun ömürlü olluyor..

günaydın garaj

Günaydın.
Bende yakında benim aracın resimlerini eklicem. Biraz makyaj var araçta ama daha yapılacak işler var. Bakalım pazar yerinede göz atıcam birazdan.Belki benim arabaya birşeyler çıkar. Sitede yeni olunca tüm forumları okumak gerek öncelikle :)

herkese geçmiş olsn dileklerinden dolayı teşekkurler,
sislere xenon alırken aydınlatma onemli deil demiştim dun yagmura girince stoplara bile xenon alcam diordum :)))ampul ile kit fiat farkı cok var xenon yerine beyaz ampullerden mi alsak?

Geri