Astra G Sahipleri Buraya

arada 1oo tl var..

dediğim gibi ampül gecici parlaklığa sahip kullanan arkadaşlarım var her gecen gün etkisini yitiriyor patlayabiliyor ve xenon kadar aydınlığa sahip değiller..
xenon kit olarak kullanışlıdır alırsınız sonraki aracınızada takarsınız nasıl uygun görüyorsanız ampül denemekdede yarar var 2o tl zararınız olur en kötü ihtimalde..

5609_104482927148_594377148_2348430_6328530_n.jpg

Aracım bu. Yeni sayılır çok ilgilenme fırsatım olmadı aldıktan sonra.Askere gittim geldim şimdi başlıyorum. Bugün bir iddia sonucu kazandığım xenonları aplik ettiriyorum. Şu anda aracım sanayide.
Yarın arka camdaki olup olmadığı yalnız gündüz belli olan filmi çıkartıp film aplik ettireceğim.

Bunun ardından;
İlk aşama olarak güzel bir jant seçimi yapıcam. Aracı biraz basmak istiyorum. Yay ve jant ile başlamayı düşünüyorum. Çok güzel konig jant buldum ama pahalı malesef.
http://www.ototarz.com/resim_goster.php?pid=7275&title=
Onu almazsamda başka bir jant beğenebileceğimi sanmıyorum (:

Bu arada görünen jantlarıda satmak istiyorum. Ne kadar eder bir bilgim yok. DJ markası. Sanırım kötü bişey pek bir bilgim yok.

Neyse xenonlar ve filmlerden sonraki halinin fotosunu atarım bugün yarın.
Şu anda 600 lira civarı bir harcama yapabilirim ilk aşamada. Ne yapsam kararsızım aslında.

Son düzenleme:
xenonu aldım svs 6000k dijital h7 kit akşam denicez bakalım...fiyatı 116 lira 2 yıl beyin+ ampül garanti

hayırlı olsun güle güle kullan..

bence ilk baş yay al bas arabayı dicemde önümüzde kış yapmasanda olur şimdilik..
ilk önce cam filmi çektir,logosuz panjur al,sonra yay jant alırsın mevsime göre düşün yapacaklarını..

Geri