Astra G Sahipleri Buraya

real macına kilidim heycanla :)yay parası cıkarmak icin cektimiz stresslere bak off offf

off off yay parası için jant parası için iddaa oynuyolar ya :D bende ne kadar çok çalışsamda alsam diyorum :D jant lastik angel tamamdır xenonları bekliyorum artık

erkan şu yayları alıcam çok istiyorumda işte şuan çok kötü durumdayım para bitti aşk bitti :D artık kurbandan sonra anca alabilirim gibime geliyo çok fazlada kasmaya gerek yok zaten

kasmıyorum zaten arabaya çok baktık birasda kendimize bakmak gerekiyo aldığım maaşı arabaya yatırdım bu ay :D bu ayda borca ve kendime harcarım artık :D ama ufak tefek alıcam yine bişiler neyse iii geceler kardeşim ben kaçar film izlim biras garajı kitlemeyi unutma biliyosun astra hastası çoktur :D

samet askere gidecegim için işi bıraktım kartlardada borc dolup tasınca sok kozumuz oynuyoz artık napalım :)

samet askere gidecegim için işi bıraktım kartlardada borc dolup tasınca sok kozumuz oynuyoz artık napalım :)

ben askere gidene kadar arabaya dokunmadım bile geldim gelir gelmez bişiler yapmaya başladım yavaş yavaş adam akıllı bişeye benziyo yaptıklarımda :) inş. en kısa zamanda gidip gelirsin ne zaman yolculuk kasımdamı?

Geri