Astra G Sahipleri Buraya

costrol magnetek koyu yeşil kutu 10 40 w degıstırtım 70 lira yag fılıtresıne gerek yoktu km gelmeden yarisında degıstım yagı castrol bu işin ehlı ya elf falan denedım castrol gıbı degıl

sagol burak ya gittik honda crv nin on tamponu tutan yere taktık falcata gibi kesti arka kapıyı :(

abi yollar yol deilki bizim arkadaslarda gecenlerde 4 takla attılar allaha cok sukur saglam cıktılar tabiki kırıklar falan varda o arabadan cıktıklarına sukur etmek lazım

sagol burak ya gittik honda crv nin on tamponu tutan yere taktık falcata gibi kesti arka kapıyı :(

abi yollar yol deilki bizim arkadaslarda gecenlerde 4 takla attılar allaha cok sukur saglam cıktılar tabiki kırıklar falan varda o arabadan cıktıklarına sukur etmek lazım
saglık olsun gokhan cana gelmesın ;)
gecen işe gıttım nazardan tepe lambamın ampulu kestı angelın ledı kestı sımdı bobın agrıza cıkarıyo cıkatrmıcam arabayı sokaga herkezın gözu ustunde maşallah dıyen yok

saglık olsun gokhan cana gelmesın ;)
gecen işe gıttım nazardan tepe lambamın ampulu kestı angelın ledı kestı sımdı bobın agrıza cıkarıyo cıkatrmıcam arabayı sokaga herkezın gözu ustunde maşallah dıyen yok

arabayı her gören jantların çok güzel olmuş diyor angellar başka hava katmış diyo arabada hiç sorun yok derken sorunlar çıkmaya başladı ilk elektrik aksamı bozuldu sustu herşey onu yaptırdım sinyallerde dörtlülerde sorun çıktı onlar bozuldu çalışmaz oldu onları yaptırdım arabayı ilk çalıştırdığımda tık tık die bi ses geliyo onu sordum triger setde sorun var dediler 500 600 lira dediler soğudum artık bende en son çarşamba günü arabayı servise götürdüm geldim daha hiç binmedim garaja bi bıraktım duruyo garajda.

aynen dediğiniz gibi göz var bende arabayla geziyorum millet bakıyor arabaya arabaya bişi olmadı Allahıma çok şükür ama ben hsta oldum gözümdede arpacık mı ne çıktı töbeler töbesi nazar deydiriyorlar kötü bişi gerçeten...

Geri