Astra G Sahipleri Buraya

ya bu opel astraların hepsi mi yağ yakıyo benimde bugun dizel gibi çalışmaya başladı baktım yağ yok bi damla bile hemen carrefourden aldım magnetec,yaw şahin mi bu arkadaş gotu başı oynamaya başladı arabayı hor kullancam bundan sonra kimse guzel demesin :))valla bi kan akıtma zamanımız garaj topluca bi deveyemi girsek :)

valla bu gidişle devede kurtarmicak gibi geliyo :D

ya bu opel astraların hepsi mi yağ yakıyo benimde bugun dizel gibi çalışmaya başladı baktım yağ yok bi damla bile hemen carrefourden aldım magnetec,yaw şahin mi bu arkadaş gotu başı oynamaya başladı arabayı hor kullancam bundan sonra kimse guzel demesin :))valla bi kan akıtma zamanımız garaj topluca bi deveyemi girsek :)

o kadar abartman yav artık 0 araçlar bile fabrika çıkışı yağ yakıyolar :) her güzelin bi bozarı olacak idare ediverecez artık... bu arabalar yağ yakacak ki yağcılar kazanacak ekonomi canlanacak... Alın verin ekonomiye can verin :D:D

o kadar abartman yav artık 0 araçlar bile fabrika çıkışı yağ yakıyolar :) her güzelin bi bozarı olacak idare ediverecez artık... bu arabalar yağ yakacak ki yağcılar kazanacak ekonomi canlanacak... Alın verin ekonomiye can verin :D:D

benim arabada hiç olmadı bugnüe kadar öyle bişey hiç yağ yakmadı mert tabi ya dediğin gibi arabamız yağ yaksın biz yağ alalım üreticiside kazansın yağı koyanda kazansın sanayideki çark dönsün herkez kazansın :D alcaz vercez ekonomiye can vercez :D :D

koptum ya :)alcaz vercez de ben hep veriyom ekonomiye can vercez derken bende can kalmadı

koptum ya :)alcaz vercez de ben hep veriyom ekonomiye can vercez derken bende can kalmadı

abi yapcak bişi yok hep veriyoz hep veriyoz bi türlü alamadık :D rakıyla ilgili yapmışalr bitane süper oda rakı alın bakkal kazansın anosunu üretende kazansın meyhanede için meyhaneci kazansın yola çıkın taksici kazansın arabaya binin kaza yapın mezarcı kazansın falan filan süper bişey ya :d

günaydın garaj ne bu böyle sessizlik var garajda uyumayın iş güç var bak :D

Alın Verin Ekonomiye Can Verin Süper :D:D
Arabaya Ses sitemi almayı düşünüyorum bir woofer bi anfi koyucam istanbulda buldum 3 tane woofer var 2 tane L5 biri kabinli biri kabinsiz bir tanede L7 buldum onları alıcam istanbulda biri bakabilirmi bunlara sağlam mı değil mi diye eğer bakabilirse almayı düşünüyorum bakıcak biri varsa bana ulaşabilirmi???
bRk26222@hotmail.com çok çok sevinirim garaj :)

neredeymiş adam tam olarak yerini söyle bakaım burak sorun değil o ama buralarda olması lazım maltepe kartal pendik tuzla haftasonu yokum eskişehire geliyorum sanada getiririm gelirken alırsan haftaiçi iş çıkışı gidip bakabilirim bizim buralardaysa ;)

Geri