Astra G Sahipleri Buraya

vay be bundan sonra özel yetkili hiçbi servise gitmem bide tanıdık die gittik he yarı yarıya ucuz yaptırmışsın abi öpüldük yine 4 litre yağ 80 lira yazmış nasıl bi yap koyduysa artık arabaya değilde bana koydu şimdi içime oturdu valla 120 lira fazla para vermişim bide aynı şeyler yapıldı bendede farklı hiçbişey yok başka bide hava filtresi değişmedi acıdım verdiğim paraya şimdi

ya kardeşim ben boşuna söylemiyorum ben buji haric 70 liraya hallettim herşey dahil..

okudumda yazılanları bugun bi kaç akraba bindi arabaya cok güzel felan yaptılar pendik köprüsünün üstünde durduğum yerde amelenin teki arkadan carpti arka tampon boya attı bir karış kadar aldım numarasını adını plakayı abisi boyacıymışyarın gidip konuşcaz..

elaman bide aynen bu şekil;

abi kusura bakma koltuk ayarı yapiyodum koltuk arkaya bi kaydı ayağım gazdan frenden kesildi diyo işmisin siparişmisin dedim cocuğa :D yarın gidip boyataym bari :D

Son düzenleme:
geçmiş olsun erkan.. Allahtan ucuz atlatmışsın yine..

garaja bi kurşun döktürsek olucak galiba... ;)

evet ümit abi katılıyorum sana varmı hacı hoca tanıdığı olan bu aralar başımız dertten kurtulmuyo :(

costrol magnetek koyu yeşil kutu 10 40 w degıstırtım 70 lira yag fılıtresıne gerek yoktu km gelmeden yarisında degıstım yagı castrol bu işin ehlı ya elf falan denedım castrol gıbı degıl
adaş sağol yardımın için 4 litre diyor bu yeşil kutuya baktımda 10.40 4 litre yeter dimi bilmiyorum nekadar oluyor bu opellere ama
birde edge felan var tam sentetik diye geçer onlar turbo araçlar için sanırım bizimkilere gerek varmı öyle yağlara

Son düzenleme:
adaş sağol yardımın için 4 litre diyor bu yeşil kutuya baktımda 10.40 4 litre yeter dimi bilmiyorum nekadar oluyor bu opellere ama
birde edge felan var tam sentetik diye geçer onlar turbo araçlar için sanırım bizimkilere gerek varmı öyle yağlara

4 Lt alıyor zaten komple bışaltılıyor yağ yenisi konuluyor..

Sitede araştırın genelde mobil 1 yağı tercih edilir 10/40 kullanılır

vay be bundan sonra özel yetkili hiçbi servise gitmem bide tanıdık die gittik he yarı yarıya ucuz yaptırmışsın abi öpüldük yine 4 litre yağ 80 lira yazmış nasıl bi yap koyduysa artık arabaya değilde bana koydu şimdi içime oturdu valla 120 lira fazla para vermişim bide aynı şeyler yapıldı bendede farklı hiçbişey yok başka bide hava filtresi değişmedi acıdım verdiğim paraya şimdi

yav ne adamsınız babamın ankarada yağ bakım servisi var castrol magnatek i 60 liraya satacaz diye göbeemiz çatlıyo bide üstüne ücretsiz değiştiriyoruz... ARkadaşlar reklama girmezse Ankaradakiler için adres verebilirim... Hem şehir içinde büyük sanayi 1. caddede..., taa ostime, ivediğe, şaşmaza gitmek için dünyanın benzinini yakmazsınız... hem güvenilir bi yerde yağınızı değiştirirsiniz ... 06 YIE 58 dediğiniz zamanda bi güzellik yapar elbet :rolleyes:

Son düzenleme:
4 Lt alıyor zaten komple bışaltılıyor yağ yenisi konuluyor..

Sitede araştırın genelde mobil 1 yağı tercih edilir 10/40 kullanılır

Mobil 1 0/40 tam sentetik arkadaşlar hem çok pahalı hem biraz ince geliyor bizim araçlara (astra G için ) 10/40 olsun marka olsun güzel olur...
benim tercihim
Castrol Magnetec
Mobil 10/40
Bp 5000 (10/40)
Sonradaa Elf Moligraf...

fiyatları zaten 5 aşağı 5 yukarı aynıdır...

ya bu opel astraların hepsi mi yağ yakıyo benimde bugun dizel gibi çalışmaya başladı baktım yağ yok bi damla bile hemen carrefourden aldım magnetec,yaw şahin mi bu arkadaş gotu başı oynamaya başladı arabayı hor kullancam bundan sonra kimse guzel demesin :))valla bi kan akıtma zamanımız garaj topluca bi deveyemi girsek :)

erkan geçmiş olsun kardeşim inş. sağlam bi şekilde yaparlar bende bundan sonra servise hiç gitmem sanayiye giderim ucuza herşeyimi yaptırırım yeter bu kadar akıllandım artık :D mert ben bakıma verdim 250 dediler direk verdik işte tanıdık olunca bişeyde diyemedik neyse bitti zaten artık bu sondu :) hemen bi hoca bulmak lazım g garaja :D

Geri