astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

sfi ya gerek yok 1.8 ecotec hepsini yer :P :D

şaka bi yana opelim e üye olduktan soora 94 gsi lara taktım kafayı :)))
Sen nediyon abi ben aralarındaki farkı bile bilmiyordum ben alacağım ilk araba 98 model gsi olur diyordum şimdi 4 yaş birden düştüm:D ama gerçekten harika ya :good:

Videodaki astra ecotec biliyorsun değil mi? Ama full yüklü:D
Evet ecotec olduğunu kesin bilmiyordum siz diyince aklıma geldi ama Hondacılar daha halen kabullenemiyolar ilk vtec'i suç buldular vites kaçırıyo die (bencede kullanmayı bilmio) sonra gsi ağzına kadar yüklü dediler(ki öle zaten benim kasırgayada öle bi egzantirik taksak bizimkide vtec tokatlar:D tabi bu işin şakası)şöle birazda marjinal bi örnek göstersedin Osman abi daha ii olacaktı açtığın topici yakından takip ettim ama hondacılarada hak veriyorum yani sonuçta adamların savunduğu bilgilerde yanlış diil hani:)

biraz daha ders çalışmaları lazım hondacıların

hondacıların dili çok uzun....bükemdiğinbileği öpeçeksin kardeşim bukadar basit

biraz daha ders çalışmaları lazım hondacıların
:kop: :kop: :kop:
Öncelikle Helal abi çalışsınlar bakalım:D
Ama abi hondaların motoru gerçekten süper şimdi burda fanatiğin lüzumu yok benimki sedan olmasına rağmen aracıma aşığım ama şunuda kabul etmemiz lazım bizim karasörün ve konforun üstüne araç tanımam ama hondalarında motorun üzerine tanımam tabi bu lüks araçları kastetmiyorum:D (mercedes,BMW,audi sınıf farkı:D ) ve bahsettiğimiz araç 94 model olmasına rağmen daha deli gibi koşubiliyorsa demekki saygı göstermek lazım bu lafımda hondacılara gitsin:)

kahretsin yaa gene bi cıvıc yedim...civic avcısı astra gsi
Ya abi walla bi video yakala o zaman abi helalsinde bunu bi kanıtlamak lazım dün gece 1.6 iesle kalktım eğer tokatlasaydım atacaktım ama:( 2den 3e geçerken vites kaçırdım:( tabi arkadaş o arada sağdan kayıverdi:D sonra zaten aracı toplayamadım bitişede geldiydik zaten vites attığımada pişman oldum kısaydı bitiş atmama hiç gerek yoktu ama işte yaptıkl bi sivri akıllık:D

bende akşam takıldım fazla detaya girmek istemiyom siliyolar msj...vdeo cekicemde ortam karanlık 1.6vtec aydının en iyi hondası baya ötmüş arkamdan ifadesini aldım akşam iki boy fark yedi sustu bidahakine kalkmam artık hondayla yeter rezillikleri:D

Geri