astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

ozaman galiye bile alma yolundan git boşver bence dahada çok sinirlencen busefer gerçi bende almıyım diyom ama bazen frenleyemiyoruz

ozaman galiye bile alma yolundan git boşver bence dahada çok sinirlencen busefer gerçi bende almıyım diyom ama bazen frenleyemiyoruz
:kop: :kop: :kop:
Aynı sorun bendede var İbrahim abi aracımı bile bile basmamak olmuyo basmadımmıda bu sefer noldu Kasırgan yürümek istemiyo heralde diyolar bu seferde çileden çıkartıyolar sonra bi bakmışım depoda benzin kalmamış evin yolunu tutuyom:D

Honda Motorları sağlamdır arkadaş doğru söylüyor. Ama Opel motoru da en az Honda kadar sağlamdır. Hem Opel in sağlamlığı aynı zamanda şanzımana ATF koyan başarılı servisleri sayesinde onaylanmış durumdadır :)

Son düzenleme:
Eğer en yüksek güç söz konusu olacaksa S2K veya Vti değil, TypeR motoru benim Honda da takdir ettiğim motordur ama yinede bazı gerçeklerinde ortada olmasında fayda var çünkü

2000 cc den 200 HP ama o stok halde iken bile vtec e bağlı dereceli egzantrik kullanması ve buna bağlı olarak yükseltilmiş deviri sayesinde öyle.
işin sırrı ve aynı zamanda ispatı da
2000cc den 200 hp güç üretirken, full mod altındaki gücünün, full mod altındaki SFI ın üzerinde olmamasında yatmaktadır.

TypeR turbo SFI turbo mücadelesinin ise ne olacağını bilmiyorum ama bana göre zaten bu mücadelenin sonucu aranmalıdır. Vti,S2k ile SFI ın değil.

Çünkü Vti turbo veya S2K turbo ile SFI turbo mücadelesinin galibi SFI dır bunu biliyorum.

Son düzenleme:
Onlar official değerler fabrika tercihleri bu nedenle hiçbirşey ifade etmez. Kim güçlü ortaya çıkması için TypeR a da full SFI a da full asılmak lazım.
SFI da 600HP ler alınıyor blok dağılmadan peşpeşe bir yığın otomobil ile draglar a katılabiliyor.
Dediğim gibi TypeR ı bilmiyorum videolarını fazla incelemedim ama SFI ın üzerinde olduğunu sanmıyorum çünkü teknik olarak yakınlar ve bu nedenle güçleride yakın olmak zorunda bana kalırsa.

Valla ben de VTI'a turbo iyi olmaz diyenlere NIF11'i izlesinler diyorum...
Gerçi onun kapak falan integradır herhalde ama tüm Amerikanları çatır çatır yemişti geçen sene Körfez'de...

isuzu lar 1 milyon kilometre açılmıyo o zaman onlar en iyi:D:D:D
Kesinlikle çok iyi motorlar üretiyor.Burda bilip bilmeden gülmeye dalga geçmeye gerek yok.Opelinde kullandığı 1.7 dizel motorları ısuzu üretiyor.Mehmet usta 75hp den 150hp yi geçirek araçda hani motorunda hiçbir problem yok.

Hondaların motorlarları çevirdikleri devirlere oranla çok çok iyi makinalar.

Geri