astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

vti ile gsı ın teker gucu sorulmus geride..
vti 126 130 arası verıyor tekere stock gsı ı bılmıorum..

opc s2000 ise denenmıs 2de basıldıında s2k almıs az farkla.. 3 te basıldıında ıse opc almıs.. sonucta çok denk araclar...
60 200
100 200 arası denemeler sanırım...

vti ile gsı ın teker gucu sorulmus geride..
vti 126 130 arası verıyor tekere stock gsı ı bılmıorum..

Ben cevabı iyi kötü tahmin ettiğim için sordum o soruyu. :)

Yani, vti'ın 167 Hp gücüne aldanmamalı, yanında tork da lazım.O torktan GSI'da 196 Nm var. :)

Ben cevabı iyi kötü tahmin ettiğim için sordum o soruyu. :)

Yani, vti'ın 167 Hp gücüne aldanmamalı, yanında tork da lazım.O torktan GSI'da 196 Nm var. :)
Madem teknik özelliklerle konuşalım o zaman Erman abi:)
Motor:1595,4silindir,DOHC,16v
Maks. Güç:160hp-7600d/d
Maks. tork:150 NM-7000d/d
0-100km/s:8.0 sn
maks. hızı:207km/s
Ağırlık:1165 kg
Walla abi eğer yanlışlık yaptıysam affola derginin yalancısıyım lakin torklara baktığımız zaman benim sedanla aynı torkta ve 7000 ulaşırken 1.6 F kasa 3500 d/d ulaşıyo lakin tabi beim araçla kıyaslanmaz çünkü aradaki hp farkı sayesinde o torku benden daha çabuk ulaşır:( lakin cisiayın hiç bir zaman için torkuna ulaşamaz:) işte Hondacılar bunu atlıyo malesef:)

vti 1165 deıl yanı emınım..
hatcbackler 1095 1100 kg cıvarı
sedanlarda 1150 kg dır..
hatcback 207km son hız 215 sedan,
gsı ıse 220km ezıyor rahatca..:)
bide 190km gibi 5 leyınce vti, uzun 5 oranından dolayı bayılma mevcut ve gsı ın yuruyup gitmesı ıcın yeterlı:)

vti 1165 deıl yanı emınım..
hatcbackler 1095 1100 kg cıvarı
sedanlarda 1150 kg dır..
hatcback 207km son hız 215 sedan,
gsı ıse 220km ezıyor rahatca..:)
bide 190km gibi 5 leyınce vti, uzun 5 oranından dolayı bayılma mevcut ve gsı ın yuruyup gitmesı ıcın yeterlı:)
Walla abi bende derginin yalancısıyım kusura kalma yanlış bilgilendirmek istemem:) veee tabiki yinede GSİ:)

şunu kabul edebilirim 106 veya vtec gsi ile 2. vitese kadar gelir ama 3. vitesde toz duman karışırı 106 bogulur :D

arkadaşlar kesin sonuçlar belli herzaman söylüyorum varsa kendine güvenenler 106 gtı,vts,vtec bu araçlarla ortaya 500 ytl koymak şartıyla stoc motor olacak TRAFİĞE KAPALI bir alanda olmak şartıyla drak veya rolling yapılır itina ile yetenekli arkadaşlar aranıyor :) biraz borçlarım varda hemde onları kapatmış olurum :) :) :)

arkadaşlar kesin sonuçlar belli herzaman söylüyorum varsa kendine güvenenler 106 gtı,vts,vtec bu araçlarla ortaya 500 ytl koymak şartıyla stoc motor olacak TRAFİĞE KAPALI bir alanda olmak şartıyla drak veya rolling yapılır itina ile yetenekli arkadaşlar aranıyor :) biraz borçlarım varda hemde onları kapatmış olurum :) :) :)
valla para falan fılan öle seyler olmaz bizdede, vti var bıtane denemek ıstıosan...

Osman bu konulardaki heyecanını haddim olmayarak takdir ediyorum.. :}

Nedir Bu GSİ lerin Çektii çile ya VTİ yı GTİ yı VTS si 5 6 sene önce hiçbirinin sesi çıkmıodu ne oldu GSİ ler 15 yaşında olunca çenelerine vurdu SFİ ın ölüsü yeter onlara. 106 nın 4. viteste zor gördüünü GSİ 3. Viteste görüo Namıssız :D:D

Geri